Trending
समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने flash सिकेका कुरालाई व्यवहारमा लागु गरे मात्र समाज रुपान्तरणमा टेवा पुग्छः मेयर अधिकारी समाज जयनगर–कुर्था रेलमार्ग नेपाललाई हस्तान्तरण समाज बाढी र डुबानको दीर्घकालीन समाधान हुन्छ : प्रधानमन्त्री देउवा

कालापानीको विषयमा प्रचण्डप्रति शंकर पोखरेलको कडा टिप्पणी

काठमाडौं । नेकपाका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डप्रति नेकपाकै नेताहरुले कडा आलोचनासहितको टिप्पणी गरेका छन् ।

नेकपाका नेता तथा प्रदेश नं. पाँचका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले प्रचण्डको अभिव्यक्तिप्रति टिप्पणी र व्याङ्ग्य गर्नुभएको छ । उहाँले अध्यक्ष प्रचण्डलाई लाज नभएको नेताको रुपमा चित्रित गर्नुभएको छ ।

कालापानी क्षेत्रको सिमा सम्वन्धी विवाद धेरै पुरानो भएपनि प्रचण्ड आफु प्रधानमन्त्री हुदा केही नगरेको पोखरेलको भनाई छ । उहाँले अहिले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले गरेको कामबाट प्रचण्डले आफुले श्रेय लिन खोेजेको भन्दै व्याङ्ग्य गर्नुभएको छ ।

सामाजिक सञ्जालमा नेता पोखरेलले प्रश्नसहितको टिप्पणी लेख्नुभएको छ, “कालापानी क्षेत्रको सिमा विवाद पुरानै हो। आफु प्रधानमन्त्री हुदा नक्साको कुरा थाहा नपाउनेले, अहिले उहाले होइन मैले हो भन्न कसरी सकेको?”

उहाँको यो टिप्पणीलाई नेकपा भित्रको विवाद थप चर्किदै गरेको संकेतको रुपमा समेत लिइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP