Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

सुर्य सहकारीको आयोजनामा डेंगु रोग नियन्त्रण सम्वन्धि अभिमुखीकरण

कपिलवस्तु

सुर्य वहुउद्देश्य सहकारी सस्था वुद्धभुमी नगरपालिका ४ वुड्डीको आयोजनामा डेंगु रोग सम्वन्धि अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । भृकुटी माविमा भएको उक्त कार्यक्रममा डेंगु रोग लाग्ने कारण,लक्ष्यणको वारेमा जानकारी गराइएको छ ।

कार्यक्रममा प्रदेश सभा सदस्य माला गोतामेले सहकारीले स्थापना कालदेखीनै सामाजिक कामहरु गरिरहेको भन्दै प्रदेश सरकार वाट आफु सक्दो सहकार्यको लागी पहल गर्ने वताउनुभयो । सस्थाका कार्यवाहक अध्यक्ष विष्णुकुमार केसीको अध्यक्षता प्रदेश सांसद माला गोतामेको प्रमुख आतिथ्यता,वडा अध्यक्ष पवन कुमार थारुको विशिष्ट आतिथ्यता रहेको थियो ।


सहकारीले सामाजिक कामलाई प्राथमिकताका साथ गर्ने सस्थाका कार्यवाहक अध्यक्ष केसीले वताउनुभयो । वडा न ४,५ लगाएत विभिन्न टोलहरु डेगु रोग नियन्त्रण सम्वन्धि चेतनामुलक कार्यक्रहरु गर्ने उहाले जनाउनुभयो । गोकर्ण अर्यालको सहजिकरणमा सम्पन्न उक्त कार्यक्रम हरी प्रसाद मरासीनिको स्वागत मन्तव्य,नन्दराम सापकोटाको संचालनमा सम्पन्न भएको सस्थाका व्यवस्थापक लेखनाथ खनालले वताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP