Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

सुर्य सहकारीको आयोजनामा डेंगु रोग नियन्त्रण सम्वन्धि अभिमुखीकरण

कपिलवस्तु

सुर्य वहुउद्देश्य सहकारी सस्था वुद्धभुमी नगरपालिका ४ वुड्डीको आयोजनामा डेंगु रोग सम्वन्धि अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । भृकुटी माविमा भएको उक्त कार्यक्रममा डेंगु रोग लाग्ने कारण,लक्ष्यणको वारेमा जानकारी गराइएको छ ।

कार्यक्रममा प्रदेश सभा सदस्य माला गोतामेले सहकारीले स्थापना कालदेखीनै सामाजिक कामहरु गरिरहेको भन्दै प्रदेश सरकार वाट आफु सक्दो सहकार्यको लागी पहल गर्ने वताउनुभयो । सस्थाका कार्यवाहक अध्यक्ष विष्णुकुमार केसीको अध्यक्षता प्रदेश सांसद माला गोतामेको प्रमुख आतिथ्यता,वडा अध्यक्ष पवन कुमार थारुको विशिष्ट आतिथ्यता रहेको थियो ।


सहकारीले सामाजिक कामलाई प्राथमिकताका साथ गर्ने सस्थाका कार्यवाहक अध्यक्ष केसीले वताउनुभयो । वडा न ४,५ लगाएत विभिन्न टोलहरु डेगु रोग नियन्त्रण सम्वन्धि चेतनामुलक कार्यक्रहरु गर्ने उहाले जनाउनुभयो । गोकर्ण अर्यालको सहजिकरणमा सम्पन्न उक्त कार्यक्रम हरी प्रसाद मरासीनिको स्वागत मन्तव्य,नन्दराम सापकोटाको संचालनमा सम्पन्न भएको सस्थाका व्यवस्थापक लेखनाथ खनालले वताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP