Trending
राजनीति एमाले महाधिवेशन : नारायणी किनारमा उद्घाटन, सौराहामा बन्द सत्र अन्तर्राष्ट्रिय सुडानका प्रधानमन्त्री सेनाको नजरबन्दमा समाज द्वन्द्वपीडितको परिचयपत्रले सिंहदरबार प्रवेश गर्न पाइने flash वर्षाले धान बालीमा भएको क्षतिपूर्तिको माग गर्दै विजयनगरका कृषकले बुझाए ज्ञापन पत्र अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकाले साढे ५५ हजार अफगानीलाई स्थायी पुनर्वासको व्यवस्था गर्ने समाज दसौँ एसियन भैँसी सम्मेलन आजदेखि राजनीति सर्वोच्चको ‘फुल कोर्ट’ आज, १४ न्यायाधीशको बहिष्कार अन्तर्राष्ट्रिय लागुऔषध तस्कर उसागालाई अमेरिका पठाइने समाज आज दिउँसो वर्षाको सम्भावना‚ उच्च पहाडी र हिमाली भेगमा हिमपात समाज ‘नेपालमा प्रयोग भएका सबै खोप गर्भवतीले लगाउन मिल्छ’

विवेकशील नेपाली दलले भन्योः गृह र स्वास्थ्यमन्त्रीले माफी माग्दै राजीनामा दिनुपर्छ

काठमाडौं । विवेकशील नेपाली दलले गृहमन्त्री र स्वास्थ्यमन्त्रीले कोभिड–१९ इनफ इज इनफका अभियन्ताहरुसँग माफी माग्दै राजीनामा दिनुपर्ने बताएको छ ।

गृह मन्त्रालयमा सूचनाको हकसम्बन्धी निवेदन दर्ताका लागि सिंहदरबारको गेटमा अनुमतिका लागि पर्खिएका इनफ इज इनफका अभियन्ताहरुलाई अपहरण शैलीमा पक्राउ गरिएको घटनाप्रति दलकी उपाध्यक्ष अजिता राईले विज्ञप्ति जारी गर्दै भत्र्सना गर्नुभएको छ ।

पक्राउ परेका अभियन्ताहरुलाई साँझ छाड्ने क्रममा दुर्व्यवहार गरेको घटनाप्रति दलले निन्दा गरेको समेत उपाध्यक्ष राईले विज्ञप्तिमा उल्लेख गर्नुभएको छ ।

सूचनाको हकको संरक्षण, संवर्द्धन तथा प्रचलन गर्ने कामको लागि गठित स्वतन्त्र राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचनाको हक प्रयोगमा भएको यस किसिमको गम्भीर अवरोधबारे सरकारलाई आवश्यक निर्देशन देओस् भन्ने माग पनि दलले राखेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP