Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

१८ घण्टा कृष्णनगर सिमानाका बन्द गरिने

मनिष गुप्ता
कपिलवस्तु
कपिलवस्तु जिल्लाकाे कृष्णनगर ,बढनी सिमानाका १८ घण्टाकाे लागि बन्द हुने भएकाे छ । अाज दिउसाे १२ बजे देखि भाेली बुद्धवार बिहना ६ बजे सम्माकाे लागि सिमा बन्द हुने भएकाे छ ।
नेपालकाे कृष्णनगर र भारतकाे बढनीमा दुर्गा मुर्ति बिर्सजन एकै दिन परेकाेले शान्ति सुरक्षाकाे लागि १८ घण्टा सिमा बन्द हुने जिल्ला प्रशासन कार्यलय कपिलवस्तुले जनाएकाे छ । गएकाे वर्ष, कृष्णनगरमा दुर्गा मुुुुुर्ति बिर्सजनकाे बेला दुुुई समुदाय बिच बिवाद भएकाे थियाे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP