Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

कपिलबस्तु प्रहरीले मनायो ६४ औं प्रहरी दिवस

कपिलबस्तु, असोज २४
जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलबस्तुले ६४ औं प्रहरी दिवस विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाएको छ ।

जिल्ला प्रहरी कार्यलय कपिलवस्तुको प्राङ्गणमा कार्यक्रम भएको छ । दिवसको अवसर परि गरिएको खेलकुदमा प्रथम, द्धितिय र तृतिय हुनेलाई पुरस्कृत समेत गरिएको छ ।
समुदाय प्रहरी सझेदारी कार्यक्रम अन्तरगत प्रहरी गतिविधिहरुमा सक्रिय सहभागिता जनाई प्रहरी र समुदायको समन्वय एवम् सहकार्य अभिबृद्धि गर्न प्रशंसनिय भुमिका निर्वाह गरे वापत कपिलबस्तु नगरपालिका वडा नं. १ का वडा अध्यक्ष सुदीप पौडेललाई कदर पत्रबाट सम्मान गरिएको हो ।

त्यस्तै जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलबस्तु अन्र्तगत रहि राम्रो कार्य गरे बापत ईलाका प्रहरी कार्यालय गोरुसिंगेका प्रहरी निरिक्षक सुवास खड्का, वडा प्रहरी कार्यालय चन्द्रौटामा कार्यरत प्रहरी नायब निरिक्षक लिल बहादुर कुवँर, ईलाका प्रहरी कार्यालय पकडीमा कार्यरत प्रहरी सहायक निरिक्षक पराग यादव, ईलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णनगरमा कार्यरत प्रहरी हवल्दार धन बहादुर वि.क.र जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलबस्तुमा कार्यरत प्रहरी जवान रमेश कुमाार बगाले मगरलाई पुरस्कृत गरिएको हो ।

कार्यक्रममा प्रतिनिधि सभा सदस्य एवम् पुर्व मन्त्री बृजेश कुमार गुप्ता, जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख नारायण प्रसाद खनाल, प्रमुख जिल्ला अधिकारी गजेन्द्र बहादुर श्रेष्ठ, बाणगंगा नगरपालिकाका प्रमुख मंगल प्रसाद थारु, मायादेवी गांउपालिका अध्यक्ष बजरंगी कुर्मी, शसस्त्र प्रहरी उपरिक्षक जनक पुरी, विभिन्न पार्टीका प्रमुख प्रतिनिधि, नेपाल पत्रकार महासंघका अध्यक्ष डिलाराम भुसाल, राजनितिक दल कार्यालय प्रमुख, पुर्ब प्रहरी कर्मचारीहरु, समाजसेबि, बुद्धिजीवी संचारकर्मी, उद्योगी व्यवसायी लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP