Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

३५ जना जनमत पार्टीमा प्रवेश

कपिलवस्तु
जनमत पार्टीले राखेको शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रममा ३५ जनाले पार्टी प्रवेश गरेका हुन । जनमत पार्टी कपिलवस्तुले शिवराज न.प.६ को निम्न माध्यमिक बिद्यालय धर्मनगरमा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम रखेको थियो ।

विभिन्न पार्टी परित्याग गरि ३५ जनाले पार्टीको सदस्यता लिएका राम पाल यादवले जनाएका छन । सो कार्यक्रममा रामपाल यादवको संयोजक्तमा १५ सदस्यीय जनपरिचालन समिति गठन गरिएको छ । जसको सह संयोजक राजु कोरी,सचिव लवकुश तिवारी,सहसचिव विनोद यादव,कोषाध्यक्ष अजय कुमार यादव,सह कोषध्यक्ष आलम शेष,सदस्यहरुमा अजय गिरग,राम कुबेर यादव,मनिराम कोरी,राम नेवास कोरी,बिन्द्रेशर यादव,अनेश कुमार यादव,बाल कुमार यादव,राजेन्द्र प्रसाद चौधरी र शेर बहादुर यादव रहेका छन ।

जनमत पार्टीका केन्द्रिय अध्यक्ष सिके राउत कपिलवस्तु आउने कुरा चलि रहेकोले पार्टी प्रबेशलाई तिब्रता दिने संयोजक यादवले जनाएका छन । कार्यक्रम जिल्ला संयोजक हकिकुल्लाह खानको अध्यक्षतामा भएको थियो,जसमा ५० जनाको सहभागिता रहेको जनमत पार्टी कपिलवस्तुले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP