Trending
flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’ राजनीति महिला लगानीकर्तालाई ऊर्जा क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्नुपर्छ : मन्त्री चौधरी राजनीति नेपाल-कतारबीच उच्च शिक्षा र वैज्ञानिक अनुसन्धानको क्षेत्रमा सहयोगको समझदारी समाज निजी स्कुलको शुल्क निर्धारण गर्न समिति, १५ दिनमा प्रतिवेदन बुझाउने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकामा टिकटकमाथि प्रतिबन्ध लगाउने विधेयक कांग्रेसद्वारा पारित समाज बेरोजगार र अस्थायी कर्मचारीलाई शिक्षक सेवा, लोक सेवा र बैंकका निःशुल्क कक्षा चलाउँदै बिहादी राजनीति नेपाल र कतारबीच आठ क्षेत्रमा सहकार्यको समझदारी समाज जंगलमा लागेको डढेलो बस्तीमा फैलिँदा पाँच घर नष्ट राजनीति स्वास्थ्य क्षेत्रका चुनौती सामना गर्न सक्नुपर्छ : प्रधानमन्त्री समाज काभ्रेमा सुमो दुर्घटना, चालकसहित १० जना घाइते

३५ जना जनमत पार्टीमा प्रवेश

कपिलवस्तु
जनमत पार्टीले राखेको शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रममा ३५ जनाले पार्टी प्रवेश गरेका हुन । जनमत पार्टी कपिलवस्तुले शिवराज न.प.६ को निम्न माध्यमिक बिद्यालय धर्मनगरमा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम रखेको थियो ।

विभिन्न पार्टी परित्याग गरि ३५ जनाले पार्टीको सदस्यता लिएका राम पाल यादवले जनाएका छन । सो कार्यक्रममा रामपाल यादवको संयोजक्तमा १५ सदस्यीय जनपरिचालन समिति गठन गरिएको छ । जसको सह संयोजक राजु कोरी,सचिव लवकुश तिवारी,सहसचिव विनोद यादव,कोषाध्यक्ष अजय कुमार यादव,सह कोषध्यक्ष आलम शेष,सदस्यहरुमा अजय गिरग,राम कुबेर यादव,मनिराम कोरी,राम नेवास कोरी,बिन्द्रेशर यादव,अनेश कुमार यादव,बाल कुमार यादव,राजेन्द्र प्रसाद चौधरी र शेर बहादुर यादव रहेका छन ।

जनमत पार्टीका केन्द्रिय अध्यक्ष सिके राउत कपिलवस्तु आउने कुरा चलि रहेकोले पार्टी प्रबेशलाई तिब्रता दिने संयोजक यादवले जनाएका छन । कार्यक्रम जिल्ला संयोजक हकिकुल्लाह खानको अध्यक्षतामा भएको थियो,जसमा ५० जनाको सहभागिता रहेको जनमत पार्टी कपिलवस्तुले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP