Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

३५ जना जनमत पार्टीमा प्रवेश

कपिलवस्तु
जनमत पार्टीले राखेको शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रममा ३५ जनाले पार्टी प्रवेश गरेका हुन । जनमत पार्टी कपिलवस्तुले शिवराज न.प.६ को निम्न माध्यमिक बिद्यालय धर्मनगरमा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रम रखेको थियो ।

विभिन्न पार्टी परित्याग गरि ३५ जनाले पार्टीको सदस्यता लिएका राम पाल यादवले जनाएका छन । सो कार्यक्रममा रामपाल यादवको संयोजक्तमा १५ सदस्यीय जनपरिचालन समिति गठन गरिएको छ । जसको सह संयोजक राजु कोरी,सचिव लवकुश तिवारी,सहसचिव विनोद यादव,कोषाध्यक्ष अजय कुमार यादव,सह कोषध्यक्ष आलम शेष,सदस्यहरुमा अजय गिरग,राम कुबेर यादव,मनिराम कोरी,राम नेवास कोरी,बिन्द्रेशर यादव,अनेश कुमार यादव,बाल कुमार यादव,राजेन्द्र प्रसाद चौधरी र शेर बहादुर यादव रहेका छन ।

जनमत पार्टीका केन्द्रिय अध्यक्ष सिके राउत कपिलवस्तु आउने कुरा चलि रहेकोले पार्टी प्रबेशलाई तिब्रता दिने संयोजक यादवले जनाएका छन । कार्यक्रम जिल्ला संयोजक हकिकुल्लाह खानको अध्यक्षतामा भएको थियो,जसमा ५० जनाको सहभागिता रहेको जनमत पार्टी कपिलवस्तुले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP