Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

डबल नगद उपाहार : पठाउदा २२ हजार, झिक्दा ४४ हजार

माधव बेल्वासे
कपिलवस्तु चन्द्रौटा असोज ३०
विदेश वाट २२ हजार पठाएको पैसा कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका बस्ने यमलाल भारतीले नेपालमा झिक्दा ४४ हजार वुझेको छन । शिवराज नगरपालिका ५ चन्द्रौटामा रहेको जस्मीन मनि ट्रान्सर्फमा यमलाल भारतीको नाममा गत असोज २३ गते अमरिका वाट २२ हजार रकम आएको थियो । सिजि फिन्को वेस्टन युनियनको नेपाल दशै तिहार प्रोमोसन चाडपर्व विशेष स्कीममा उक्त रकम दोब्बर भएको हो ।


विहिवार वेस्टन युनियनका लुम्विनि क्षेत्र प्रमुख विष्णु गौतम र जस्मीन मनि ट्रान्सर्फका संचालक मौसम खानले उक्त रकम हस्तानतरण गरेका हुन ।विजया दशमि,शुभदिपावली,छट पर्वको अवशरमा उक्त स्किम रहेको क्षेत्र प्रमुख गौतमले वताउनुभयो । ८ हप्ता सम्म चल्ने उक्त योजना प्रत्येक हप्ता ५ जना दोब्बर रकम पर्ने जनाउनुभयो ।


स्किमले आम नागरिकको जिवनयापनमा सहज होस भन्ने उद्देश्यले उक्त योजना राखेको जस्मीन मनि ट्रान्सर्फका संचालक आर्यान खानले वताउनुभयो । कसलाई स्किम पर्छ भन्ने थाहा नै हुदैन, कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिकामा स्थानियलाई परेकोमा खुसी भएको उहाले जनाउनभयो । रकम वुझदै भारतीले दोब्बर रकम पाएकोमा खुसी व्यक्त गर्नुभयो । भरपर्दा र विश्वासिलो बनेकोमा आगामी दिनमा पनि यस्ता स्किमहरु ल्याउन सुझाव दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP