Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

डबल नगद उपाहार : पठाउदा २२ हजार, झिक्दा ४४ हजार

माधव बेल्वासे
कपिलवस्तु चन्द्रौटा असोज ३०
विदेश वाट २२ हजार पठाएको पैसा कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका बस्ने यमलाल भारतीले नेपालमा झिक्दा ४४ हजार वुझेको छन । शिवराज नगरपालिका ५ चन्द्रौटामा रहेको जस्मीन मनि ट्रान्सर्फमा यमलाल भारतीको नाममा गत असोज २३ गते अमरिका वाट २२ हजार रकम आएको थियो । सिजि फिन्को वेस्टन युनियनको नेपाल दशै तिहार प्रोमोसन चाडपर्व विशेष स्कीममा उक्त रकम दोब्बर भएको हो ।


विहिवार वेस्टन युनियनका लुम्विनि क्षेत्र प्रमुख विष्णु गौतम र जस्मीन मनि ट्रान्सर्फका संचालक मौसम खानले उक्त रकम हस्तानतरण गरेका हुन ।विजया दशमि,शुभदिपावली,छट पर्वको अवशरमा उक्त स्किम रहेको क्षेत्र प्रमुख गौतमले वताउनुभयो । ८ हप्ता सम्म चल्ने उक्त योजना प्रत्येक हप्ता ५ जना दोब्बर रकम पर्ने जनाउनुभयो ।


स्किमले आम नागरिकको जिवनयापनमा सहज होस भन्ने उद्देश्यले उक्त योजना राखेको जस्मीन मनि ट्रान्सर्फका संचालक आर्यान खानले वताउनुभयो । कसलाई स्किम पर्छ भन्ने थाहा नै हुदैन, कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिकामा स्थानियलाई परेकोमा खुसी भएको उहाले जनाउनभयो । रकम वुझदै भारतीले दोब्बर रकम पाएकोमा खुसी व्यक्त गर्नुभयो । भरपर्दा र विश्वासिलो बनेकोमा आगामी दिनमा पनि यस्ता स्किमहरु ल्याउन सुझाव दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP