Trending
flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’ राजनीति महिला लगानीकर्तालाई ऊर्जा क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्नुपर्छ : मन्त्री चौधरी राजनीति नेपाल-कतारबीच उच्च शिक्षा र वैज्ञानिक अनुसन्धानको क्षेत्रमा सहयोगको समझदारी समाज निजी स्कुलको शुल्क निर्धारण गर्न समिति, १५ दिनमा प्रतिवेदन बुझाउने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकामा टिकटकमाथि प्रतिबन्ध लगाउने विधेयक कांग्रेसद्वारा पारित समाज बेरोजगार र अस्थायी कर्मचारीलाई शिक्षक सेवा, लोक सेवा र बैंकका निःशुल्क कक्षा चलाउँदै बिहादी राजनीति नेपाल र कतारबीच आठ क्षेत्रमा सहकार्यको समझदारी समाज जंगलमा लागेको डढेलो बस्तीमा फैलिँदा पाँच घर नष्ट राजनीति स्वास्थ्य क्षेत्रका चुनौती सामना गर्न सक्नुपर्छ : प्रधानमन्त्री समाज काभ्रेमा सुमो दुर्घटना, चालकसहित १० जना घाइते

१ लाख पुरस्कार राशीमा कपिलवस्तु डान्सीङ्ग स्टार हुदै

माधव बेल्वासे

कपिलवस्तु

कपिलवस्तुमा पहिलो पटक हुन लागेको कपिलवस्तु डान्सीङ्ग स्टार २०७६को तिव्र रुपमा भइरहेको छ । जिल्लामा पहिलो पटक प्रतियोगीता हुन लागेको पत्रकार सम्मेलन मार्फत जानकारी आयोजक सस्था छमछमि कला केन्द्रले जनाएको छ । कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा पत्रकार सम्मेलन गर्दै आगमी मंसीर १५ गते देखी रियालिटी शो प्रतियोगीता हुने छमछमी कला केन्द्रका प्रमुख सुमन पौडेलले जानकारी दिनुभयो ।

पहिलो चरणमा यही कार्तिक १९ र ३० गते विभिन्न स्थानमा अडिशन हुने बताइएको
छ । स्थानिय स्तरमा लुकेर रहेको क्षमतालाई डान्सीङ्ग स्टारको माध्यम वाट वाहिर ल्याउन सकिने आयोजकको विश्वास रहेको छ । कपिलवस्तुको तौलिहवा, चारनंम्बर जितपुर, गोरुसिगें, इमिलिया र चन्द्रौटा लगाएत क्षेत्र वाट करिब एक हजार प्रतिस्प्रधामा आउने लक्ष्य रहेको कला केन्द्रका प्रमुख पौडेलले वताउनुभयो ।

डान्सीङ्ग स्टारको जजको रुपमा नेपालको चर्चित नायिका पुजना प्रधान, मोडल हरि
शरण रिजाल र छमछमी कला केन्द्रका प्रमुख तथा नित्य निर्देशक सुमन पौडेल
रहेका छन । डान्सीङ्ग स्टारमा प्रथम हुनेले नगद १ लाख ,द्धितियले ५० हजार र तृतियले २५ हजार पुरस्कार पाउने छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP