Trending
समाज निःशुल्क शिक्षा ऐन कार्यान्वयनको खाका छिट्टै आउँछ : शिक्षामन्त्री भट्टराई अन्तर्राष्ट्रिय इजरायली प्रधानमन्त्रीको दबाब बढाउने वाचापछि गाजामा घातक हमला आर्थिक उद्योगी व्यवसायीलाई पनि सरकारी वरीयताक्रममा राख्नुपर्छ : चन्द्र ढकाल राजनीति वरिष्ठ अधिवक्ता बडाल महान्यायाधिवक्तामा नियुक्त अन्तर्राष्ट्रिय अफगानिस्तानमा वर्षा र असिनाले ३५ जनाको मृत्यु, २३० घाइते समाज देशभरका विभिन्न सवारी दुर्घटनामा पाँच जनाको मृत्यु राजनीति ललितपुर महानगरले उठायो लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व राजनीति सिमलताल घटना : कार्यदलले काम थाल्यो समाज मोहर्रम पर्व मनाउँदै मुस्लिम समुदाय समाज वायुसेवा निगमले तिर्‍यो ४३ कराेड ९ लाख ऋण

वम जस्ताे वस्तु भेटदा पुर्व पश्चिम राजमर्ग बन्द

कपिलवस्तु

पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत कपिलवस्तुको शिवराज नपा१, रेन्जरपोष्ट (माइक्रोथान) नजिकै बीच सडकमा बम जस्तो देखिने अन्जान वस्तु राखिएको छ । अन्जान वस्तुका कारण सडक नै अवरुद्ध भएकाे छ । प्रहरीद्वारा सुरक्षा व्यवस्था कडा परिएसंगै नेपाल आर्मीको टोली आएपछि डिष्पोज गरि सडक सुचारु गरिने वडा प्रहरी चन्द्रौटालेे जनाएकाे छ ।
श्री सरस्वती आधारभूत विद्यालयदेखि ३०० मिटरको दूरीमा राखिएको अन्जान वस्तुले बालबालिकाहरुमा समेत त्रास फैलिएकाे छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP