Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

भेटिएकाे बम नेपाली सेना द्वारा डिस्पाेज

कपिलवस्तु

पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत कपिलवस्तुको शिवराज नपा१, रेन्जरपोष्ट माइक्रोथान नजिकै बीच सडकमा अज्ञात समूहद्वारा राखिएको बम दिउँसो १२:२६ मा डिस्पोज । नारायण दल गण गोरुसिङ्गेबाट आएको आर्मी टोलीले बम डिस्पोज गरेको हो ।

विहान करिब ९स्३० बजे बिच सडकमा राखिएको बमले झन्डै ३ घण्टापछि बम डिस्पोजपछि अबरुद्ध सडक अहिले सुचारु भएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।
बमले त्रासमय बनेको यस क्षेत्रको जनजीवन बम डिस्पोजपछि सामान्य बन्दै गएको छ ।

विद्यालयलाई शान्तिक्षेत्र भनिए पनि सरस्वती आधारभूत विद्यालयदेखि करिब ३०० मिटरको दूरीमा राखिएको बमले विद्यालयमा अध्ययनरत बालबालिकाहरुमा समेत त्रास फैलिएको थियो । विद्यालय हाता नजिकै बालबालिकाहरुलाई तर्साउने खालको कुनै पनि गतिविधि नगर्न नगराउन विद्यालय परिवार तथा विद्यालय बालक्लबद्वारा सबैसंग अपिल समेत गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP