Trending
अन्तर्राष्ट्रिय अन्न आपूर्ति नभए गाजाका महिला र बालबालिका भोकमरीबाट थप प्रताडित हुने राजनीति अवसरबाट महिला जनप्रतिनिधि समेत पछि परेको गुनासो राजनीति कोशी प्रदेश : सर्वसम्मतिले बजेट पारित राजनीति फेवाताल संरक्षणका लागि सर्वोच्चको फैसला कार्यान्वयन गर्न सहजीकरण समिति राजनीति अब ऋणको जमानत बस्नेलाई कालोसूचीमा राख्ने म्याद ९० दिन राजनीति जनताबाट स्थापित वर्तमान प्रणाली कमजोर छैन : अर्थमन्त्री अन्तर्राष्ट्रिय उत्तरपूर्वी चीनको कोइलाखानीमा दुर्घटना, ११ जनाको मृत्यु राजनीति सिंहदरबारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक जारी राजनीति प्रदेशका मन्त्रीहरूलाई प्रधानमन्त्रीको आश्वासन, प्रहरी समायोजन चाँडै अघि बढ्छ राजनीति देउवाले आज पार्टीका पदाधिकारी र पूर्वपदाधिकारीसँग छलफल गर्ने

भेटिएकाे बम नेपाली सेना द्वारा डिस्पाेज

कपिलवस्तु

पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत कपिलवस्तुको शिवराज नपा१, रेन्जरपोष्ट माइक्रोथान नजिकै बीच सडकमा अज्ञात समूहद्वारा राखिएको बम दिउँसो १२:२६ मा डिस्पोज । नारायण दल गण गोरुसिङ्गेबाट आएको आर्मी टोलीले बम डिस्पोज गरेको हो ।

विहान करिब ९स्३० बजे बिच सडकमा राखिएको बमले झन्डै ३ घण्टापछि बम डिस्पोजपछि अबरुद्ध सडक अहिले सुचारु भएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।
बमले त्रासमय बनेको यस क्षेत्रको जनजीवन बम डिस्पोजपछि सामान्य बन्दै गएको छ ।

विद्यालयलाई शान्तिक्षेत्र भनिए पनि सरस्वती आधारभूत विद्यालयदेखि करिब ३०० मिटरको दूरीमा राखिएको बमले विद्यालयमा अध्ययनरत बालबालिकाहरुमा समेत त्रास फैलिएको थियो । विद्यालय हाता नजिकै बालबालिकाहरुलाई तर्साउने खालको कुनै पनि गतिविधि नगर्न नगराउन विद्यालय परिवार तथा विद्यालय बालक्लबद्वारा सबैसंग अपिल समेत गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP