Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

भेटिएकाे बम नेपाली सेना द्वारा डिस्पाेज

कपिलवस्तु

पूर्व-पश्चिम राजमार्ग अन्तर्गत कपिलवस्तुको शिवराज नपा१, रेन्जरपोष्ट माइक्रोथान नजिकै बीच सडकमा अज्ञात समूहद्वारा राखिएको बम दिउँसो १२:२६ मा डिस्पोज । नारायण दल गण गोरुसिङ्गेबाट आएको आर्मी टोलीले बम डिस्पोज गरेको हो ।

विहान करिब ९स्३० बजे बिच सडकमा राखिएको बमले झन्डै ३ घण्टापछि बम डिस्पोजपछि अबरुद्ध सडक अहिले सुचारु भएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।
बमले त्रासमय बनेको यस क्षेत्रको जनजीवन बम डिस्पोजपछि सामान्य बन्दै गएको छ ।

विद्यालयलाई शान्तिक्षेत्र भनिए पनि सरस्वती आधारभूत विद्यालयदेखि करिब ३०० मिटरको दूरीमा राखिएको बमले विद्यालयमा अध्ययनरत बालबालिकाहरुमा समेत त्रास फैलिएको थियो । विद्यालय हाता नजिकै बालबालिकाहरुलाई तर्साउने खालको कुनै पनि गतिविधि नगर्न नगराउन विद्यालय परिवार तथा विद्यालय बालक्लबद्वारा सबैसंग अपिल समेत गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP