Trending
राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’ राजनीति महिला लगानीकर्तालाई ऊर्जा क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्नुपर्छ : मन्त्री चौधरी राजनीति नेपाल-कतारबीच उच्च शिक्षा र वैज्ञानिक अनुसन्धानको क्षेत्रमा सहयोगको समझदारी समाज निजी स्कुलको शुल्क निर्धारण गर्न समिति, १५ दिनमा प्रतिवेदन बुझाउने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकामा टिकटकमाथि प्रतिबन्ध लगाउने विधेयक कांग्रेसद्वारा पारित समाज बेरोजगार र अस्थायी कर्मचारीलाई शिक्षक सेवा, लोक सेवा र बैंकका निःशुल्क कक्षा चलाउँदै बिहादी राजनीति नेपाल र कतारबीच आठ क्षेत्रमा सहकार्यको समझदारी समाज जंगलमा लागेको डढेलो बस्तीमा फैलिँदा पाँच घर नष्ट राजनीति स्वास्थ्य क्षेत्रका चुनौती सामना गर्न सक्नुपर्छ : प्रधानमन्त्री

सचेतना फैलाउदै चन्द्रौटा ट्राफिक

माधव बेल्वासे
कपिलवस्तु कात्तिक २०
विद्यालय उमेर समुहका वालवालिकाहरुलाई लक्षित गर्दै चन्द्रौटा ट्राफिक प्रहरीले सचेतना मुलक कार्यक्रम गरेको छ । विद्यार्थीहरु ट्राफिक नियम सम्वन्धि जानकार हुनुपर्ने भन्दै वडा प्रहरी कार्यलय चन्द्रौटाको ट्राफिक प्रहरीले विद्यालय परिसरमै गई प्रशिक्षण दिएका हुन । वुधवार शिवराज नगरपालिका २ वालापुरमा रहेको जेनिथ ईङलिस वोडिङ स्कुलका करिव ७० जना विद्यार्थीहरुलाई ट्राफिक नियम सम्वन्धि जानकारी गराएको प्रहरि नायव निरिक्षक माधव प्रसाद पन्थीले वताउनुभयो ।
सडकमा आवतजावत गर्दा धेरै विद्यार्थीहरु दुर्घटना हुने गरेकोले दुर्घटना कम गर्न गर्नको लागी यस्तो कार्यक्रम आयोजना गरिएको पन्थीले जानकारि दिनुभयो । दुर्घटना कम गर्नको लागी आम नागरिकहरु पनि सचेत बन्नुपर्ने जनाउदै मख्य गरि विद्यार्थीहरुलाई ट्राफिक नियम वारे जानकारि दिदा प्रभावकारी हुनेमा जोड दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP