Trending
flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा समाज विषालु च्याउ सेवनले बर्सेनि लिन्छ ज्यान, कसरी चिन्ने च्याउ? अन्तर्राष्ट्रिय बङ्गलादेशमा आरक्षण विरोधी आन्दोलन चर्किएपछि देशभर कर्फ्यु, ज्यान गुमाउनेको सङ्ख्या ३५ पुग्यो राजनीति ‘चुनावसम्म नै माओवादीसँग सहकार्य नगर्ने शर्तमा कांग्रेससँग गठबन्धन’

सर्वपक्षीय वैठक : उपनिर्वाचन निष्पक्ष हुनुपर्छ


माधव बेल्वासे
कपिलवस्तु , २५ कार्तिक
कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका वडा न १० मा यहि मंसिर १४ गते हुने उप निर्वाचनका लागी सोमवार सर्वदलिय सर्वपक्षीय वैठक स्थापन गरिएको छ । मंसिर १४ मा हुने उपनिर्वाचनमा शिवराज नगरपालिकाको वडा नं. १० लालपुरमा अध्यक्ष पदका लागी हुने निर्वाचन स्वच्छ,स्वतन्त्र ,निश्पक्ष र विश्वासनिय तवर वाट सम्पन्न गर्नुपर्नेमा राजनितिक दलहरुले सुझाव दिएका छन ।


निर्वाचन आचारसंहिता २०७२ र स्थानिय तहको निर्वाचन आचारसंहिता २०७३(संशोधन समेत) को पुर्ण पालना गर्नुपर्ने मुख्य निर्वाचन अधिकृत जिल्ला न्यायधिस लोकजंग शाहले बतानुभयो । चुनाव लाई स्वच्छ,निश्पक्ष बनाउन आम नागरिकको भुमीका हुने भएकाले सुरक्षाको ज्ञारेन्टी प्रशसनले गर्ने प्रमुख जिल्ला अधिकारी गजेन्द्र वहादुर श्रेष्ठले वताउनुभयो । कार्यक्रममा निर्वाचन सम्वन्धि आचार संहित तथा निर्वाचनको कार्यक्रमको तालिकाको वारेमा जानकारी दिइएको छ ।


वडा नं. १० को निर्वाचनमा मनोनय पत्र दर्ता भएको उम्मेदवारको सूचि प्रकाशन कार्तिक २७ गते, उम्मेदवारको विरोधमा उजुरी दिने कार्तिक २८ गते, मनोनय पत्र र उजुरी उपर जाचबुझँ कार्तिक २९ गते, मनोनय भएको उम्मेदवारको नामावली प्रकाशन कार्तिक २९ गते, उम्मेदवारले नाम फिर्ता लिने कार्तिक ३० गते, उम्मेदवारको अन्तिम नामावली प्रकाशन गर्ने कार्तिक ३० गते,उम्मेदवारलाई निर्वाचन चिन्ह प्रदान मंसिर १ गते र मतदान मंसिर १४ गते गर्ने कार्यक्रम रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP