Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

चन्द्रौटा उद्योग वाणिज्य संघको अधिबेशन मिति तोकियो ।।

दिपक के.सी.
कपिलवस्तु, कार्तिक २९
चन्द्रौटा उद्योग वाणिज्य संघले पाचौं अधिबेशनको मिति सार्वजनिक गरेको छ । शुक्रबार बसेको संघको बैठकले अधिबेशनको मिति सार्वजनिक गरेको हो । फागुन १ गते संघले अधिबेशन गर्ने जनाएको छ ।
बैठकले छैठौं महोत्सवको मिति पनि सार्वजनिक गरेको छ । अधिबेशनको मिति तोकिए संगै महोत्सव संचालन गर्ने मिति पनि सार्वजनिक गरिएको सघका अध्यक्ष जमशेर अलि मियाँले बताए । संघले छैठौं चन्द्रौटा कृषी पर्यटन तथा औद्योगिक व्यापार महोत्सव पौष १७ गते देखि २८ गते सम्म संचालन गरिने अध्यक्ष मियाँले बताए ।
संघले संघमा आवद्ध भएका सम्पूर्ण व्यापारीहरुलाई सदस्यता नविकरणका लागी अनुरोध समेत गरेका छ । सदस्यता नविकरण गर्नका लागी कार्तिक ३० गते देखि माघ २० गते सम्म समय सिमा रहेको संघका महासचिव दमन भाट क्षेत्रीले बताए ।
संघको आयोजनामा हुने छैठौं चन्द्रौटा महोत्सवलाई भव्य सभ्य रुपमा सम्पन्न गर्न सर्वपक्षिय छलफल र सहकार्य गरिने संघका वरिष्ट उपाध्यक्ष इश्वरी पाण्डेले बताए । अब मिति सार्वजनिक संगै महोत्सवको तयारीमा लागेको पाण्डेले बताए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP