Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

चन्द्रौटा उद्योग वाणिज्य संघको अधिबेशन मिति तोकियो ।।

दिपक के.सी.
कपिलवस्तु, कार्तिक २९
चन्द्रौटा उद्योग वाणिज्य संघले पाचौं अधिबेशनको मिति सार्वजनिक गरेको छ । शुक्रबार बसेको संघको बैठकले अधिबेशनको मिति सार्वजनिक गरेको हो । फागुन १ गते संघले अधिबेशन गर्ने जनाएको छ ।
बैठकले छैठौं महोत्सवको मिति पनि सार्वजनिक गरेको छ । अधिबेशनको मिति तोकिए संगै महोत्सव संचालन गर्ने मिति पनि सार्वजनिक गरिएको सघका अध्यक्ष जमशेर अलि मियाँले बताए । संघले छैठौं चन्द्रौटा कृषी पर्यटन तथा औद्योगिक व्यापार महोत्सव पौष १७ गते देखि २८ गते सम्म संचालन गरिने अध्यक्ष मियाँले बताए ।
संघले संघमा आवद्ध भएका सम्पूर्ण व्यापारीहरुलाई सदस्यता नविकरणका लागी अनुरोध समेत गरेका छ । सदस्यता नविकरण गर्नका लागी कार्तिक ३० गते देखि माघ २० गते सम्म समय सिमा रहेको संघका महासचिव दमन भाट क्षेत्रीले बताए ।
संघको आयोजनामा हुने छैठौं चन्द्रौटा महोत्सवलाई भव्य सभ्य रुपमा सम्पन्न गर्न सर्वपक्षिय छलफल र सहकार्य गरिने संघका वरिष्ट उपाध्यक्ष इश्वरी पाण्डेले बताए । अब मिति सार्वजनिक संगै महोत्सवको तयारीमा लागेको पाण्डेले बताए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP