Trending
flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा समाज विषालु च्याउ सेवनले बर्सेनि लिन्छ ज्यान, कसरी चिन्ने च्याउ? अन्तर्राष्ट्रिय बङ्गलादेशमा आरक्षण विरोधी आन्दोलन चर्किएपछि देशभर कर्फ्यु, ज्यान गुमाउनेको सङ्ख्या ३५ पुग्यो राजनीति ‘चुनावसम्म नै माओवादीसँग सहकार्य नगर्ने शर्तमा कांग्रेससँग गठबन्धन’

गाउँपालिका अध्यक्ष थापाको अर्को महत्वपूर्ण कार्य

राम प्रघट कोरी
कार्तिक २९ गते –विजयनगर
विजयनगर गाउँपालिकाको वडा नंं. १ भौगोलिक बनावटले अति विकट भएको ठाउँमा नेपाल टेलिकमको टावर राखिने भएको छ । गाउँपालिकाको वडा नं. १ नेवलागञ्जमा टावर राख्न लागिएको हो । नेपाल टेलिकमको टोलीले नेवलागञ्जका प्रधान थारुको जग्गा स्थलगत निरिक्षण गरेर सो ठाउँको सम्झौता गरी टावर राख्न लागेको नेपाल टेलिकमका टोली प्रमुख बामदेव घिमिरेले बताउनु भएको छ । विगत लामो समयदेखि टावर नभएकोले देश विदेशमा रहेका आफ्नो परिवार, आफन्तजनहरुसँग कुरा गर्न पाउँने वातावरण नहुँदा फोन सम्पर्कका लागि स्थानीयबासीले धेरै समस्या झेल्दै आईरहेका छन् ।

गाउँपालिका अध्यक्ष गोपाल बहादुर थापाको लामो प्रयास पछि सम्बन्धित निकायमा पटकपटक प्रयास गर्दै काठमाण्डौँ, भैरहवा नेपाल टेलिकमको कार्यालयमा डेलिकेशन लिएर त्यहाँको अवस्था बारे जानकारी गराउँदै पत्र समेत बुझाउनु भएको थियो । तत्काल उक्त समस्याको समाधान गर्नका लागि विहिवार नेवलागञ्जमा पुगी प्रथम चरणको काम थालनी गरिएको छ । एक वर्ष भित्र टावरको सम्पूर्ण कार्य सम्पन्न गरी सञ्चालनमा ल्याउने त्यहाँका स्थानीय सेवाग्राहीहरुलाई नेपाल टेलिकमका टोली प्रमुख बामदेव घिमिरले विश्वास दिलाउनु भएको छ । त्यस ठाउँमा ५० मिटर अग्लो टावर राख्न लागिएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP