Trending
समाज गर्भवतीको मृत्युले झापाको ग्वाल्डुब्बा तनावग्रस्त flash कपिलवस्तुको बुद्धभूमिमा पानीमा डुबेर डेढ वर्षिया बालिकाको मृत्यु flash कुष्ठरोग तथा हाईड्रोसिलका बिरामीको निःशुल्क उपचार, बिरामीद्धारा खुसी व्यक्त राजनीति कमल थापा र राजेन्द्र लिङ्देनद्वारा अध्यक्षमा उम्मेदवारी दर्ता समाज ट्याक्टर दुर्घटनामा २ को मृत्यु, १२ घाइते अपराध सौतेनी छोरालाई विष खुवाई मारेर भागेकी महिला पक्राउ राजनीति म अन्तिम पटक चुनाव लड्छु : सुजाता कोइराला राजनीति कांग्रेस र माओवादीले प्रधानन्यायाधीशविरुद्ध महाभियोग लगाउने समाज पहिलोपटक आयो १ लाख ८८ हजार मोडर्ना खोप flash अपाङ्गता दिवसको अवसरमा शिवराज २ मा अन्तरक्रिया सम्पन्न

बलिराम मुराउ मंगलवार देखी लापता खोजी दिन परिवारको अग्रह

राहुल मोदनवाल
कृष्णनगर

कृष्णनगर नगरपालिका वडा नम्बर १ गुर्चिहवा बस्ने २० वर्षिय बलिराम मुराउ मंगलवार साझा ७ बजे देखी लापता भएको छन । बलिरामका आफन्तहरु र कृष्णनगर इप्रका द्वारा खोज तलास भई रहेका छ।

घर आफन्तका भनाई अनुसार मंगलवार साझा प्लाटिना मोटरसाइकिल लिएर कृष्णनगर बाजार गएको थियो तर राती घर फर्केर नअएकोले खोज तलास गर्दा तेहि दिन मदरहनिया गाँउ को उत्तर र शिवानगर गाँउ को दक्षिण कच्ची सड़क खण्डमा मोटरसाइकिल भेटाएको र मोटरसाइकिल को लाइट फुटेको अवस्थामा भेटेको छ । संका स्पध अवस्थामा मोटरसाइकिल भेटियो तर बलिराम मुराउ अहिले सम्म परिवारको सम्पर्कमा नआएको ओमकार मुराउले बताउनु भयो।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP