Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

बलिराम मुराउ मंगलवार देखी लापता खोजी दिन परिवारको अग्रह

राहुल मोदनवाल
कृष्णनगर

कृष्णनगर नगरपालिका वडा नम्बर १ गुर्चिहवा बस्ने २० वर्षिय बलिराम मुराउ मंगलवार साझा ७ बजे देखी लापता भएको छन । बलिरामका आफन्तहरु र कृष्णनगर इप्रका द्वारा खोज तलास भई रहेका छ।

घर आफन्तका भनाई अनुसार मंगलवार साझा प्लाटिना मोटरसाइकिल लिएर कृष्णनगर बाजार गएको थियो तर राती घर फर्केर नअएकोले खोज तलास गर्दा तेहि दिन मदरहनिया गाँउ को उत्तर र शिवानगर गाँउ को दक्षिण कच्ची सड़क खण्डमा मोटरसाइकिल भेटाएको र मोटरसाइकिल को लाइट फुटेको अवस्थामा भेटेको छ । संका स्पध अवस्थामा मोटरसाइकिल भेटियो तर बलिराम मुराउ अहिले सम्म परिवारको सम्पर्कमा नआएको ओमकार मुराउले बताउनु भयो।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP