Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

कर्मचारीमाथी हातपात गरिए पछि छपिया गाउमा ब्लायक आउट

नारद कोहार

कपिलबस्तु
नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण तौलिहवा बितरण केन्द्रका कर्मचारीहरु माथी दुब्र्यवाहर र हातपात गरिएको छ ।
बिद्यतु कर्मचारीमाथी कुटपीट गरिए पछि कपिलस्तुको सुद्धोदन गाउपालिका– १ छपिया गाउमा बुधवार मध्यरातमा लाईन काटेर ब्यालक आउट गरिएको थियो । बिद्यतु प्राधिकरण तौलिहवाले पुरै गाउमा ब्ल्याक आउट गरेको यो पहिलो घटना भएको जनाएको छ । कर्मारीमाथी हातपात भएको ६ घन्टा पछि ब्ल्याक आउट गरिएको थियो ।


प्राधिकरण कर्मचारीहरुले स्थानीय माहोम्मद युसुफ खा र याकुफ खाको घरमा छापा हानेको थियो ।
बुधवार मध्यरात देखि सो गाउमा ब्यालक आउट गरिएको नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण तौलिहवा बितरण केन्द्र्रका प्रमुख जय कुमार यादवले बताए ।


बिद्युत मिटरबाट बाईपास गरी बिद्युत चोरेको र हुकिङ समेत गरिएको फेला पारेको प्राधिकरण तौलिहवाका प्रमुख जय कुमार यादवले बताए । बिद्युतका सुपरवाईएजर राजेश कुमार पाण्डेय, हेल्पर हरि पनेरु, प्रवीण आचार्य हरिशचन्द्र मिश्रा र शिवलोचन यादवलाई कुटेका थिए । प्राधिकरणले युसुफ र याकुफ बिरुद्ध जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा किटानी जाहेरी दिएको छ । ‘ हामीले दुबै जना बिरुद्ध प्रहरीमा सार्वजनिक मुद्दा दर्ता गराएका छौ प्राधिरकरणका प्रमुख यादवले भने । बुधवार साझ ५ बजेतिर प्राधिकरणका कर्मचारी, सशस्त्र र नेपाल प्रहरी सहीतको चुहावट नियन्त्रणको टोली छपिया गाउ पुगेको थियो ।

उता घटनाको निन्दा गर्दै नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण कर्मचारी संघ र नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण राष्ट्रिय कर्मचारी युनीयनले छुट्टा छुट्टै बिज्ञप्ती निकालेर घटनाको निन्दा गर्दै दोषीलाई कडा कारबाहीको माग गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP