Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

कर्मचारीमाथी हातपात गरिए पछि छपिया गाउमा ब्लायक आउट

नारद कोहार

कपिलबस्तु
नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण तौलिहवा बितरण केन्द्रका कर्मचारीहरु माथी दुब्र्यवाहर र हातपात गरिएको छ ।
बिद्यतु कर्मचारीमाथी कुटपीट गरिए पछि कपिलस्तुको सुद्धोदन गाउपालिका– १ छपिया गाउमा बुधवार मध्यरातमा लाईन काटेर ब्यालक आउट गरिएको थियो । बिद्यतु प्राधिकरण तौलिहवाले पुरै गाउमा ब्ल्याक आउट गरेको यो पहिलो घटना भएको जनाएको छ । कर्मारीमाथी हातपात भएको ६ घन्टा पछि ब्ल्याक आउट गरिएको थियो ।


प्राधिकरण कर्मचारीहरुले स्थानीय माहोम्मद युसुफ खा र याकुफ खाको घरमा छापा हानेको थियो ।
बुधवार मध्यरात देखि सो गाउमा ब्यालक आउट गरिएको नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण तौलिहवा बितरण केन्द्र्रका प्रमुख जय कुमार यादवले बताए ।


बिद्युत मिटरबाट बाईपास गरी बिद्युत चोरेको र हुकिङ समेत गरिएको फेला पारेको प्राधिकरण तौलिहवाका प्रमुख जय कुमार यादवले बताए । बिद्युतका सुपरवाईएजर राजेश कुमार पाण्डेय, हेल्पर हरि पनेरु, प्रवीण आचार्य हरिशचन्द्र मिश्रा र शिवलोचन यादवलाई कुटेका थिए । प्राधिकरणले युसुफ र याकुफ बिरुद्ध जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा किटानी जाहेरी दिएको छ । ‘ हामीले दुबै जना बिरुद्ध प्रहरीमा सार्वजनिक मुद्दा दर्ता गराएका छौ प्राधिरकरणका प्रमुख यादवले भने । बुधवार साझ ५ बजेतिर प्राधिकरणका कर्मचारी, सशस्त्र र नेपाल प्रहरी सहीतको चुहावट नियन्त्रणको टोली छपिया गाउ पुगेको थियो ।

उता घटनाको निन्दा गर्दै नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण कर्मचारी संघ र नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण राष्ट्रिय कर्मचारी युनीयनले छुट्टा छुट्टै बिज्ञप्ती निकालेर घटनाको निन्दा गर्दै दोषीलाई कडा कारबाहीको माग गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP