Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

विद्युत कर्मचरी माथि हातपात गर्नेलाई पक्राउ गर्न प्रजिअ श्रेष्ठको निर्देशन

नारद कोहार
कपिलबस्तु, मंसिर ६
जिल्लामा विद्युत चुहावट नियन्त्रण गर्न बुधबार राति विद्युत कर्मचरी माथि हातपात गर्नेलाई तत्कालै पक्राउ गर्न प्रमुख जिल्ला अधिकारी गजेन्द्र बहादुर श्रेष्ठले निर्देशन दिनु भएको छ ।
नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण तौलिहवा बितरण केन्द्रका प्रमुख जय कुमार यादवको नेतृतमा प्रशासन कार्यालयमा पुगेका थिए । मोहम्मद युसुफ खा र याकुफ खाको अगुवाईमा कर्मचारी माथी हातपात गरिएको थियो । सोही डेलगेशन कै क्रममा प्रजिअ श्रेष्ठले प्रहरी उपरिक्षक दीप शमसेर जबरा र प्रहरी नायब उपरिक्षक सुनिल मल्ललाई घटनामा संलग्न भएकाहरुलाई तत्कालै पक्राउ गर्न निर्देशन दिएका हुन ।


प्रहरी नायब उपरिक्षक मल्लले घटनामा संल्न भएकारुको खोजी कार्य भइरहेको बताए । ‘छपियामा उनीहरुलाई पक्राउ गर्न प्रहरी पठाएका छौ, तर उनीहरु भेटिएका छैनन’ उनले भने । घटना पछि सुद्धोदन गाउपालिक– १ छपियामा गरिएको ब्ल्याक आउट जारी रहेको प्रमुख यादवले बताए । दोषी उपहर कारबाही नभए सम्म त्यहा ब्ल्याक आउट जारी रहने उनले बताए ।
बुधवार राति बिद्यतु कर्मचारी माथी कुटपीट गरिए पछि कपिलस्तुको सुद्धोदन गाउपालिका– १ छपिया गाउमा लाईन काटेर ब्यालक आउट गरिएको थियो । चुहावट नियन्त्रण गर्न हिडेको नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण तौलिहवा बितरण केन्द्रका कर्मचारीहरु माथी दुब्र्यवाहर र हातपात गरिएको थियो ।


प्राधिकरण कर्मचारीहरुले स्थानीय मोहम्मद युसुफ खा र याकुफ खाको घरमा छापा हानेको थियो । विद्युत मिटरबाट बाईपास गरी विद्युत चोरेको र हुकिङ समेत गरिएको फेला पारे पछि कर्मचारी माथी हातपात गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP