Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

विद्युत कर्मचरी माथि हातपात गर्नेलाई पक्राउ गर्न प्रजिअ श्रेष्ठको निर्देशन

नारद कोहार
कपिलबस्तु, मंसिर ६
जिल्लामा विद्युत चुहावट नियन्त्रण गर्न बुधबार राति विद्युत कर्मचरी माथि हातपात गर्नेलाई तत्कालै पक्राउ गर्न प्रमुख जिल्ला अधिकारी गजेन्द्र बहादुर श्रेष्ठले निर्देशन दिनु भएको छ ।
नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण तौलिहवा बितरण केन्द्रका प्रमुख जय कुमार यादवको नेतृतमा प्रशासन कार्यालयमा पुगेका थिए । मोहम्मद युसुफ खा र याकुफ खाको अगुवाईमा कर्मचारी माथी हातपात गरिएको थियो । सोही डेलगेशन कै क्रममा प्रजिअ श्रेष्ठले प्रहरी उपरिक्षक दीप शमसेर जबरा र प्रहरी नायब उपरिक्षक सुनिल मल्ललाई घटनामा संलग्न भएकाहरुलाई तत्कालै पक्राउ गर्न निर्देशन दिएका हुन ।


प्रहरी नायब उपरिक्षक मल्लले घटनामा संल्न भएकारुको खोजी कार्य भइरहेको बताए । ‘छपियामा उनीहरुलाई पक्राउ गर्न प्रहरी पठाएका छौ, तर उनीहरु भेटिएका छैनन’ उनले भने । घटना पछि सुद्धोदन गाउपालिक– १ छपियामा गरिएको ब्ल्याक आउट जारी रहेको प्रमुख यादवले बताए । दोषी उपहर कारबाही नभए सम्म त्यहा ब्ल्याक आउट जारी रहने उनले बताए ।
बुधवार राति बिद्यतु कर्मचारी माथी कुटपीट गरिए पछि कपिलस्तुको सुद्धोदन गाउपालिका– १ छपिया गाउमा लाईन काटेर ब्यालक आउट गरिएको थियो । चुहावट नियन्त्रण गर्न हिडेको नेपाल बिद्यतु प्राधिकरण तौलिहवा बितरण केन्द्रका कर्मचारीहरु माथी दुब्र्यवाहर र हातपात गरिएको थियो ।


प्राधिकरण कर्मचारीहरुले स्थानीय मोहम्मद युसुफ खा र याकुफ खाको घरमा छापा हानेको थियो । विद्युत मिटरबाट बाईपास गरी विद्युत चोरेको र हुकिङ समेत गरिएको फेला पारे पछि कर्मचारी माथी हातपात गरिएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP