Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

सामुहिक बलात्कारको भिडियो बनाउने मुख्य अभियुक्त ४ बर्ष पछि पक्राउ

मंसिर ७, २०७६
कपिलवस्तु, ७ मंसिर । कपिलवस्तुको पकडीमा भएको सामुहिक वलत्कारको घटनामा मुख्य आरोपित पक्राउ परेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय पकडीको टोलीले मुख्य आरोपित कलामुदिन मुसलमान लाई आज दिउसो पक्राउ गरेको हो । मुसलमानलाई अहिले ईलाका प्रहरी कार्यालय ल्याउदै गरेको स्थानियहरु वताउछन । ईलाका प्रहरी कार्यालय पकडीका अनुसार अहिले प्रहरी टोली मुसलमानलाई समात्न गएको वताईएको छ ।

पाच जना युवा मिलेर भारतीय वालिलकालाई पकडी वजार नजिकैको सिसौ घारीमा वलत्कार गरेका थिए । घटना २०७३ साल माघ १६ गते घटेको थियो । उनीहरुले घटनाको भिडियो वनाई सामाजिक संजालमा राख्ने योजना समेत वनाएका थिए । प्रहरीले घटना पछी प्रहरीले २ जनालाई पक्राउ गरेको थियो । प्रहरीले घटनाको विषयमा जानकारी पाए पछी ३ जना फरार रहेका थिए ।उनको विवाह हुने निश्चित भई सकेपछि पकडी स्थित आफन्तको घरमा आउदै गर्दा उनीमाथि सामुहिक वलात्कार भएको थियो । जसका कारण वालिकाको विवाह हुन सकेको थिएन । उनी अहिले पनि मानसिक पीडामा रहेको वताइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP