Trending
flash कपिलवस्तुमा ‘साइकल प्लाङक ब्यालेन्स’ प्रतियोगिता हुने अन्तर्राष्ट्रिय चीनको जिलिनमा एलाइन क्षार भूमि पर्यटन करिडोरमा परिणत समाज अरुण तेस्रोको काम २२ दिनदेखि ठप्प‚ डेढ अर्ब रुपैयाँ क्षतिपूर्ति तिर्दै सरकार समाज लाेप भयाे पूर्व-लिच्छविकालीन शहर हाँडीगाउँका तीन प्राचीन बाजा राजनीति उत्पादनमुलक शिक्षामा जोड दिनुपर्ने आवश्यकता छ : शिक्षामन्त्री राई अपराध दाङमा खुकुरी प्रहारबाट एकजनाको हत्या, २ जना घाइते राजनीति दिगो विकास लक्ष्य हासिल गर्नेगरी कार्यक्रम तर्जुमा गर्नुपर्छ : मन्त्री आचार्य राजनीति अहिलेको निर्वाचन प्रणालीले बहुमत ल्याउन कठिन छ : नेपाल खेल अबको तीन महिनामा घरेलु संरचनालाई नयाँ किसिमले बदल्नुपर्नेछः अध्यक्ष चन्द राजनीति सरकार शैक्षिक विकासमा असंवेदनशील : योगेश भट्टराई

सामुहिक बलात्कारको भिडियो बनाउने मुख्य अभियुक्त ४ बर्ष पछि पक्राउ

मंसिर ७, २०७६
कपिलवस्तु, ७ मंसिर । कपिलवस्तुको पकडीमा भएको सामुहिक वलत्कारको घटनामा मुख्य आरोपित पक्राउ परेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय पकडीको टोलीले मुख्य आरोपित कलामुदिन मुसलमान लाई आज दिउसो पक्राउ गरेको हो । मुसलमानलाई अहिले ईलाका प्रहरी कार्यालय ल्याउदै गरेको स्थानियहरु वताउछन । ईलाका प्रहरी कार्यालय पकडीका अनुसार अहिले प्रहरी टोली मुसलमानलाई समात्न गएको वताईएको छ ।

पाच जना युवा मिलेर भारतीय वालिलकालाई पकडी वजार नजिकैको सिसौ घारीमा वलत्कार गरेका थिए । घटना २०७३ साल माघ १६ गते घटेको थियो । उनीहरुले घटनाको भिडियो वनाई सामाजिक संजालमा राख्ने योजना समेत वनाएका थिए । प्रहरीले घटना पछी प्रहरीले २ जनालाई पक्राउ गरेको थियो । प्रहरीले घटनाको विषयमा जानकारी पाए पछी ३ जना फरार रहेका थिए ।उनको विवाह हुने निश्चित भई सकेपछि पकडी स्थित आफन्तको घरमा आउदै गर्दा उनीमाथि सामुहिक वलात्कार भएको थियो । जसका कारण वालिकाको विवाह हुन सकेको थिएन । उनी अहिले पनि मानसिक पीडामा रहेको वताइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP