Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

लैङ्गिक हिंसाविरुद्धको अभियान सफल बनाउना समन्वय बैठक

कपिलवस्तु मंसिर ८
लैङ्गिक हिंसाविरुद्ध १६ दिने अभियानलाई सफल पार्नको लागि बिभिन्न् संघसस्थाहरु विच समन्वय बैठक आज चन्द्रौटामा सम्पन्न् भएको छ ।

यो वर्ष ‘समानताको पुस्ता बलात्कारविरुद्धको ऐक्यबद्धता’ भन्ने मूल नारासहित यो दिवस मनाउन लागिएको हो । लैङ्गिक हिंसाविरुद्ध बिभिन्न् कार्यक्रम गरी दिवसलाई सफल बनाउने निर्णय गरिएको छ । मङ्सिर ९ गतेदेखि लैङ्गिक हिंसाविरुद्धको १६ दिने अभियान मनाइँदै छ बैठकले मंसिर ९ गते बेलुका ५ः३० बजे दिप प्रजलन गरेर अभियानको सुरुवात गर्ने भएको छ ।

२० गते लैङ्गिक हिंसाविरुद्ध वहस कार्यक्रम चन्द्रौटामा गर्ने भएको छ । २४ गते मानव अधिकारको दिवशको अवसर पारेर लैङ्गिक हिंसाविरुद्ध अभियान समापन गर्ने निणर्य गरिएको छ ।

शिवराज नगरपालिकाको सहयोगमा आयोजक संस्था दलित मानव अधिकार निगरानि समिति, किर्डाक नेपाल, सहज नेपल ,दियालो नेपाल,सागरमाथा वयर फेवर सोसाईटी,सान्ति पुनस्थापना ,मानव अधिकार प्रतिष्ठान,सामाजिक मंच,विकास र न्यायका लागि एकल महिला ,र आफन्त नेपालको संयुक्त आयोजनामा लैङ्गिक हिंसाविरुद्ध अभियान संचालन हुने भएको छ ।

दलित मानव अधिकार निगरानि समिति अध्यक्ष मिना परियारको अध्यक्षतामा दलित मानव अधिकार निगरानि समितिको समयोजन विभिन्न् संघसस्थाका प्रतिनिधिको उपस्थितिमा बैठक सम्पन्न् भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP