Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

लैङ्गिक हिंसाविरुद्धको अभियान सफल बनाउना समन्वय बैठक

कपिलवस्तु मंसिर ८
लैङ्गिक हिंसाविरुद्ध १६ दिने अभियानलाई सफल पार्नको लागि बिभिन्न् संघसस्थाहरु विच समन्वय बैठक आज चन्द्रौटामा सम्पन्न् भएको छ ।

यो वर्ष ‘समानताको पुस्ता बलात्कारविरुद्धको ऐक्यबद्धता’ भन्ने मूल नारासहित यो दिवस मनाउन लागिएको हो । लैङ्गिक हिंसाविरुद्ध बिभिन्न् कार्यक्रम गरी दिवसलाई सफल बनाउने निर्णय गरिएको छ । मङ्सिर ९ गतेदेखि लैङ्गिक हिंसाविरुद्धको १६ दिने अभियान मनाइँदै छ बैठकले मंसिर ९ गते बेलुका ५ः३० बजे दिप प्रजलन गरेर अभियानको सुरुवात गर्ने भएको छ ।

२० गते लैङ्गिक हिंसाविरुद्ध वहस कार्यक्रम चन्द्रौटामा गर्ने भएको छ । २४ गते मानव अधिकारको दिवशको अवसर पारेर लैङ्गिक हिंसाविरुद्ध अभियान समापन गर्ने निणर्य गरिएको छ ।

शिवराज नगरपालिकाको सहयोगमा आयोजक संस्था दलित मानव अधिकार निगरानि समिति, किर्डाक नेपाल, सहज नेपल ,दियालो नेपाल,सागरमाथा वयर फेवर सोसाईटी,सान्ति पुनस्थापना ,मानव अधिकार प्रतिष्ठान,सामाजिक मंच,विकास र न्यायका लागि एकल महिला ,र आफन्त नेपालको संयुक्त आयोजनामा लैङ्गिक हिंसाविरुद्ध अभियान संचालन हुने भएको छ ।

दलित मानव अधिकार निगरानि समिति अध्यक्ष मिना परियारको अध्यक्षतामा दलित मानव अधिकार निगरानि समितिको समयोजन विभिन्न् संघसस्थाका प्रतिनिधिको उपस्थितिमा बैठक सम्पन्न् भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP