Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

विजयनगरमा निःशुल्क आँखा शिविरमा, ९२ जनाको अप्रेशन गरिदै


मंसिर १७ –विजयनगर

विजयनगर गाउँपालिकामा आइतबारदेखी शुरु भएको तिन दिने निःशुल्क अप्रेशन सहितको आँखा जाँच शिविरमा १ हजार ७५ जनाको आँखा परिक्षण गरिएको छ ।
विजयनगर गाउँपालिकाको आयोजना र छन्द कालेबाबु नाराएणी आँखा अस्पताल बहादुरगञ्जको प्राविधिक सहयोगमा हरिबोध आधारभुत विद्मालय प्रेमनगरमा शिविर सञ्चालन भएको हो ।

उक्त शिविरमा परामर्श, निशुल्क औषधी वितरण, मोतीविन्दुको निःशुल्क अपरेशन र मोतीविन्दु सम्बन्धी सुगर जाँच, रगत जाँच लगायतका जाँचहरु गरिएको डाक्टर ज्योती सापकोटाले बताउनुभएको छ ।

विजयनगर गाउँपालिकाको आयोजनामा सञ्चालित निशुल्क आँखा शिविर गाउँपालिका अध्यक्ष्य गोपाल बहादुर थापाद्धारा बिरामीलाई बिरामी पुर्जा हस्तान्तरण गर्दै उद्घघाटन गरिएको थियो ।

शिविर उद्घघाटनमा बोल्दै अध्यक्ष थापाले हरेक वर्ष यसरीनै स्वास्थ्य शिविर राखिने प्रतिबद्धता जनाउनु भएको छ । १५ गते आइतबारदेखि १७ गते मङ्लबार आजसम्म सञ्चालित निशुल्क आँखा शिविरमा १ हजार ७५ जना सेवाग्राहीहरुले सेवा लिएका छन ।

जस मध्ये सोमबार ८० जनाको आँखा अप्रेशन गरिएको थियो भने आज ९२ जना मोतिविन्दु भएकालाई छन्द कालेबाबु नारायणी आँखा अस्पतालका नेत्र सर्जन ज्योती सापकोटा र पाँच जना सहायक नेत्र सर्जन सहित १५ जनाको टोलीले शिविर स्थानमै आँखा अपरेशन गरिरहेको छ ।
कार्यक्रमको समापन भोली गरिने भएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP