Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

विजयनगरमा निःशुल्क आँखा शिविरमा, ९२ जनाको अप्रेशन गरिदै


मंसिर १७ –विजयनगर

विजयनगर गाउँपालिकामा आइतबारदेखी शुरु भएको तिन दिने निःशुल्क अप्रेशन सहितको आँखा जाँच शिविरमा १ हजार ७५ जनाको आँखा परिक्षण गरिएको छ ।
विजयनगर गाउँपालिकाको आयोजना र छन्द कालेबाबु नाराएणी आँखा अस्पताल बहादुरगञ्जको प्राविधिक सहयोगमा हरिबोध आधारभुत विद्मालय प्रेमनगरमा शिविर सञ्चालन भएको हो ।

उक्त शिविरमा परामर्श, निशुल्क औषधी वितरण, मोतीविन्दुको निःशुल्क अपरेशन र मोतीविन्दु सम्बन्धी सुगर जाँच, रगत जाँच लगायतका जाँचहरु गरिएको डाक्टर ज्योती सापकोटाले बताउनुभएको छ ।

विजयनगर गाउँपालिकाको आयोजनामा सञ्चालित निशुल्क आँखा शिविर गाउँपालिका अध्यक्ष्य गोपाल बहादुर थापाद्धारा बिरामीलाई बिरामी पुर्जा हस्तान्तरण गर्दै उद्घघाटन गरिएको थियो ।

शिविर उद्घघाटनमा बोल्दै अध्यक्ष थापाले हरेक वर्ष यसरीनै स्वास्थ्य शिविर राखिने प्रतिबद्धता जनाउनु भएको छ । १५ गते आइतबारदेखि १७ गते मङ्लबार आजसम्म सञ्चालित निशुल्क आँखा शिविरमा १ हजार ७५ जना सेवाग्राहीहरुले सेवा लिएका छन ।

जस मध्ये सोमबार ८० जनाको आँखा अप्रेशन गरिएको थियो भने आज ९२ जना मोतिविन्दु भएकालाई छन्द कालेबाबु नारायणी आँखा अस्पतालका नेत्र सर्जन ज्योती सापकोटा र पाँच जना सहायक नेत्र सर्जन सहित १५ जनाको टोलीले शिविर स्थानमै आँखा अपरेशन गरिरहेको छ ।
कार्यक्रमको समापन भोली गरिने भएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP