Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

साग महिला क्रिकेटमा नेपाललाई कास्य, माल्दिभ्सका ९ जना खेलाडीले खाता नै खाेलेनन्

काठमाण्डौ – १३औँ दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) अन्तर्गत महिला क्रिकेटमा नेपालले कास्य पदक जितेको छ । माल्दिभ्सलाई १० विकेटले हराउँदै नेपालले कास्य हात पारेको हो । 

पोखरा क्रिकेट मैदानमा टस जितेर पहिला ब्याटिङ गरेको माल्दिभ्स ११ दशमलव ३ बलमा ८ रनमा अलआउट भयो । उसका ९ जना खेलाडीले खाता नैखोल्न सकेनन् । विश्व क्रिकेटमा यति धेरै खेलाडीले खाता नखोलेको दोस्रो पटक हो । माल्दिभ्सकी आइमा एइसहातले मात्र १ रन बनाइन् ।

महिला टी–२० क्रिकेटमा माल्दिभ्सको यो दोस्रो कम स्कोर हो । यसअघि माल्दिभ्स बंगलादेशविरुद्धको खेलमा ६ रनमा अलआउट भएको थियो । जुन विश्व कीर्तिमान थियो ।

बलिङमा नेपालका लागि अञ्जली चन्दले ४ विकेट लिइन् । उनले ४ ओभरमा ३ मेडेन राख्दै १ रन दिएर ४ विकेट लिइन् । यस्तै रुविना क्षेत्री र सीता रानामगरले समान २/२ विकेट लिए ।

जवाफमा नेपालले १ दशमलव १ बलमा बिना विकेटको क्षतिमा लक्ष्य भेट्यायो । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP