Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

साग महिला क्रिकेटमा नेपाललाई कास्य, माल्दिभ्सका ९ जना खेलाडीले खाता नै खाेलेनन्

काठमाण्डौ – १३औँ दक्षिण एसियाली खेलकुद (साग) अन्तर्गत महिला क्रिकेटमा नेपालले कास्य पदक जितेको छ । माल्दिभ्सलाई १० विकेटले हराउँदै नेपालले कास्य हात पारेको हो । 

पोखरा क्रिकेट मैदानमा टस जितेर पहिला ब्याटिङ गरेको माल्दिभ्स ११ दशमलव ३ बलमा ८ रनमा अलआउट भयो । उसका ९ जना खेलाडीले खाता नैखोल्न सकेनन् । विश्व क्रिकेटमा यति धेरै खेलाडीले खाता नखोलेको दोस्रो पटक हो । माल्दिभ्सकी आइमा एइसहातले मात्र १ रन बनाइन् ।

महिला टी–२० क्रिकेटमा माल्दिभ्सको यो दोस्रो कम स्कोर हो । यसअघि माल्दिभ्स बंगलादेशविरुद्धको खेलमा ६ रनमा अलआउट भएको थियो । जुन विश्व कीर्तिमान थियो ।

बलिङमा नेपालका लागि अञ्जली चन्दले ४ विकेट लिइन् । उनले ४ ओभरमा ३ मेडेन राख्दै १ रन दिएर ४ विकेट लिइन् । यस्तै रुविना क्षेत्री र सीता रानामगरले समान २/२ विकेट लिए ।

जवाफमा नेपालले १ दशमलव १ बलमा बिना विकेटको क्षतिमा लक्ष्य भेट्यायो । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP