Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

आगलागी हुदा ४३ जनाको मृत्यु

file photo

एजेन्सी

भारतको दिल्लीस्थित रानी झाँसीमा रहेको अनाज मन्डीमा आइतबार बिहान भएको आगलागीमा परी ४३ जनाको मृत्यु भएको भारतीय सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन्। घटनामा ५० जनाको उद्धार गरिएको छ।

अनाज मन्डीमा रहेको एक कागज उद्योगमा आइतबार बिहान आगलागी हुँदा ४३ जनाको ज्यान गएको हो। प्रारम्भिक जानकारीअनुसार आगलागी विद्युत् सर्ट भएर सुरु भएको थियो। उद्धार कार्य अहिलेसम्म पनि जारी रहेको जनाइएको छ। घाइतेहरूको स्थानीय अरुएमएल अस्पताल र हिन्दू राओ अस्पतालमा उपचार भइरहेको जनाइएको छ।

आगलागीको खबर आएपछि आगो निभाउन १५ वटा दमकल घटनास्थलमा पुगेका थिए। मजदुरहरू भित्र सुतिरहेको बेला आगलागी हुँदा धेरैको ज्यान गएको अनुमान गरिएको छ।

भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले घटनाप्रति दुःख व्यक्त गरेका छन्। ट्विटरमार्फत् उनले भनेका छन्, ‘दिल्लीको अनाज मन्डीमा लागेको आगलागीको घटना निकै डरलाग्दो छ। मेरो संवेदना उनीहरूप्रति छ, जसले आफन्तजन गुमाएका छन्। घाइतेहरूको शीघ्र स्वास्थ्यलाभको कामना गर्दछु। प्रशासनको तर्फबाट सम्भव भएसम्मको मद्दत भइरहेको छ।’

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP