Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

पुजारी मन्दिरमै मृत फेला

सुनसरी


सुनसरीमा एक पूजारी मृत अवस्थामा फेला परेका छन् ।

सुनसरी जिल्लाको दुहवी नगरपालिका वडा नम्बर १ साहु टोलमा रहेको शिव मन्दिरका पुजारी मृत भेटिएका छन । मृतक सुनसरी दुहवी वडा नं। ५ का ६० बर्षीय तुलाकृष्ण चौधरी मृत अवस्थामा फेला परेको इलाका प्रहरी कार्यलय दुहवीले जनाएको छ ।

रक्षाबन्धनकै दिन आज बिहान पौने ८ बजेको समयमा उक्त मन्दिरका पुजारी मन्दिर परिसरमा नै मृत अवस्थामा भेटिएको इलाका प्रहरी कार्यलय दुहवीका इन्स्पेक्टर प्रविण कार्कीले बताए । उनले भने पुजारी मृत भेटिए ,घट्ना स्थलमा केहि छैन शरिरमा पनि केहि भेटिएको छैन ।

शव पोष्टमार्टमको लागि अस्पताल पठाईएको इलाका प्रहरी कार्यलय दुहवीका इन्स्पेक्टर कार्कीले बताए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP