Trending
समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने

पुजारी मन्दिरमै मृत फेला

सुनसरी


सुनसरीमा एक पूजारी मृत अवस्थामा फेला परेका छन् ।

सुनसरी जिल्लाको दुहवी नगरपालिका वडा नम्बर १ साहु टोलमा रहेको शिव मन्दिरका पुजारी मृत भेटिएका छन । मृतक सुनसरी दुहवी वडा नं। ५ का ६० बर्षीय तुलाकृष्ण चौधरी मृत अवस्थामा फेला परेको इलाका प्रहरी कार्यलय दुहवीले जनाएको छ ।

रक्षाबन्धनकै दिन आज बिहान पौने ८ बजेको समयमा उक्त मन्दिरका पुजारी मन्दिर परिसरमा नै मृत अवस्थामा भेटिएको इलाका प्रहरी कार्यलय दुहवीका इन्स्पेक्टर प्रविण कार्कीले बताए । उनले भने पुजारी मृत भेटिए ,घट्ना स्थलमा केहि छैन शरिरमा पनि केहि भेटिएको छैन ।

शव पोष्टमार्टमको लागि अस्पताल पठाईएको इलाका प्रहरी कार्यलय दुहवीका इन्स्पेक्टर कार्कीले बताए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP