Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

नवलपरासीबाट भन्सार छलेर ल्याएको १ करोडको सामान बरामद

नवलपरासी, २२ मंसिर । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पश्चिम नवलपरासीले सुनवल नगरपालिका वडा नम्बर १२ भुमहीबाट भन्सार छलेर ल्याउदै गरेको अवस्थामा एक करोड बराबरको अबैध मालसामान बरामद गरेको छ ।जिल्ला प्रहरी कार्यालय पश्चिम नवलपरासीका अनुसार दिल्ली–चितवन चल्ने ना ८ ख १२०३ नम्बरको यात्रुबहाक बसबाट उक्त सामान बरामद गरीएको हो । रुपन्देहीको सुनौलीस्थित बेलहिया भन्सार नाकाबाट सहजै भित्रिएको बसलाई सुराकीको आधारमा प्रहरीले भैरहवाबाट पछ्याउँदै आएको र भुमहीमा चेकजाच गर्दा उक्त अबैध मालसमान बरामद भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

११ जना यात्रु बोकेको उक्त बसको छतमा लामो टिनको फल्ट बटम बनाएर सामान लुकाइएको थियो । बरामद भएका सामानमध्ये ८ कार्टुनमा ५० भन्दा बढी मोबाईल रहेका छन जसमा एउटा मोबाईलको मूल्य करिब ३० हजारदेखि १ लाखसम्म पर्नेे प्रहरीले जनाएको छ । बसमा १८ बोरा ट्रयासुट र ८ कार्टुन औषधि रहेका छन् । बरामद भएको औषधिमा महंगा आयुर्वेदीक औषधि रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

बरामद भएको सामान र बसलाई चालकसहित आवश्यक अनुसन्धानका लागि बेलहिया भन्सार कार्यालय पठाइएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पश्चिम नवलपरासीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP