Trending
flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा समाज विषालु च्याउ सेवनले बर्सेनि लिन्छ ज्यान, कसरी चिन्ने च्याउ? अन्तर्राष्ट्रिय बङ्गलादेशमा आरक्षण विरोधी आन्दोलन चर्किएपछि देशभर कर्फ्यु, ज्यान गुमाउनेको सङ्ख्या ३५ पुग्यो राजनीति ‘चुनावसम्म नै माओवादीसँग सहकार्य नगर्ने शर्तमा कांग्रेससँग गठबन्धन’

शिवराजमा निशुल्क पलाष्टिक सर्जरी शिविर

कपिलवस्तु
कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका ५ चन्द्रौटामा मंगलवार निशुल्क पलाष्टिक सर्जरी शिविर सम्पन्न भएको छ । शिवराज नगरपालिकाको आयोजना र काठमाण्डु मोडल अस्पतालको प्राविधिक सहयोगमा आयोजना भएको उक्त कार्यक्रम शिविरमा १९ जनाले सेवा लिएका छन । ओठ तथा तालु चिरिएका,खुडे तथा आगोले पोलेर एक भाग अर्का भाग सग जोडिएर खुम्चीएको मानिसहरुले सेवा लिएका छन । १३ जनालाई अप्रेशनको लागी वुटवल लगिने जनाएको छ ।


शिविरको समापनमा शिवराज नगरपालिका उपप्रमुख शिवकुमारी थारु,नेपाल पत्रकार महासंघ कपिलवस्तुका कोषाध्यक्ष दिपक खडकाले वोलेका थिए । नगरवासीहरुलाई सहज होस भन्ने उद्देश्यले उक्त शिविर संचालन गरेको वताइएके छ

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP