Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

शिवराजमा निशुल्क पलाष्टिक सर्जरी शिविर

कपिलवस्तु
कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका ५ चन्द्रौटामा मंगलवार निशुल्क पलाष्टिक सर्जरी शिविर सम्पन्न भएको छ । शिवराज नगरपालिकाको आयोजना र काठमाण्डु मोडल अस्पतालको प्राविधिक सहयोगमा आयोजना भएको उक्त कार्यक्रम शिविरमा १९ जनाले सेवा लिएका छन । ओठ तथा तालु चिरिएका,खुडे तथा आगोले पोलेर एक भाग अर्का भाग सग जोडिएर खुम्चीएको मानिसहरुले सेवा लिएका छन । १३ जनालाई अप्रेशनको लागी वुटवल लगिने जनाएको छ ।


शिविरको समापनमा शिवराज नगरपालिका उपप्रमुख शिवकुमारी थारु,नेपाल पत्रकार महासंघ कपिलवस्तुका कोषाध्यक्ष दिपक खडकाले वोलेका थिए । नगरवासीहरुलाई सहज होस भन्ने उद्देश्यले उक्त शिविर संचालन गरेको वताइएके छ

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP