Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

नेपालको दोस्रो अस्पतालमा ओ.टिको भवन शिलान्यास

कपिलवस्तु
जिल्लाको शिवराज अस्पताल बहादुरगंजमा ओटी भवनको शिलान्यास गरिएको छ ।

विर अस्पताल पछि शिलन्यास गरिएको शिवराज अस्पतालमा आज ओटि (अप्रेसन) भवनको शिलान्यास गरिएको छ ।
कृष्णनगर नगरपालिकाको आर्थिक सहयोगमा शिवराज अस्पताल बहादुरगंजमा पचास लाखको लागतमा ओटि (अप्रेसन) भवन निर्माण हुने भएको छ ।


जिल्लाका कृष्णनगर लगायत चार स्थानिय तहका लगभग दुई सय गाउंका सर्वसाधारणलाई प्रत्यक्ष रुपले स्वास्थ्य सेवा दिदै आएको शिवराज अस्पताल सुविधा सम्पन्न अप्रेसन भवन निर्माणले जिल्लाको पश्चिम मै नमुना अस्पताल बनेको नगरप्रमुख रजत प्रताप शाहले बताउनुभयो ।

एक्स.रे , इसिजी, अल्ट्रासाउन्ड ,फार्मेसी , ईण्डोर , ओपीडी जस्ता स्वास्थय सुविधा दिदै गरेको यस अस्पतालले अब महिला प्रसुति , हर्निया , बवासिर लगायतका शल्यक्रिया व्यवस्थापन भएपछि थप जिम्मेवार भई सेवा दिने अवसर मिलेको नि.मेडिकल सुपरिटेन्डेन्ट बेद कुमार चौधरीले बताउनुभयो ।

शिवराज अस्पताल स्वास्थ बिमामा पनि जिल्लामै अव्वल भएकाले आन्तरिक स्रोत बढ्नुका साथै कर्मचारी व्यवस्थापन तथा थप सेवाहरु बढाउदै लग्ने अस्पतालका कार्यवाहक प्रतिनिधि निर्भय सिंहले बताए । अहिले अस्पतालमा दिनहुं तीन सय देखि पांच सय बिरामी आउने गरेको सिंहले जानकारी दिएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP