Trending
flash विजयनगरका नदीजन्य पदार्थ उत्खनन्मा जेसीबी प्रयोग, सम्बन्धित निकाय मौन राजनीति प्रभु शाहलाई मन्त्री नबनाएपछि आजपाले भन्यो– प्रचण्डले धोका दिए राजनीति जनमत पार्टी मन्त्री पदको भोको होइनः सिके राउत समाज गर्मीसँगै देखिन थाले डेंगुका विरामी, फागुनयता ३ सय संक्रमित राजनीति प्रचण्डको काँधमा पाँच वटा मन्त्रालय समाज निरन्तर उकालो लाग्दै कोभिड संक्रमित : शुक्रबार १४२ जना संक्रमित राजनीति खानेपानी मन्त्री खानले प्रधानमन्त्रीलाई बुझाए राजीनामा राजनीति सातौंपटक पनि मन्त्रिमण्डलले पाएन पूर्णता flash कृष्णनगरबाट भैरहवा मेडिकल कलेज जाने बिरामीलाई निःशुल्क बस सेवा समाज यी स्थानमा आज चट्याङसहित वर्षा

नेपालको दोस्रो अस्पतालमा ओ.टिको भवन शिलान्यास

कपिलवस्तु
जिल्लाको शिवराज अस्पताल बहादुरगंजमा ओटी भवनको शिलान्यास गरिएको छ ।

विर अस्पताल पछि शिलन्यास गरिएको शिवराज अस्पतालमा आज ओटि (अप्रेसन) भवनको शिलान्यास गरिएको छ ।
कृष्णनगर नगरपालिकाको आर्थिक सहयोगमा शिवराज अस्पताल बहादुरगंजमा पचास लाखको लागतमा ओटि (अप्रेसन) भवन निर्माण हुने भएको छ ।


जिल्लाका कृष्णनगर लगायत चार स्थानिय तहका लगभग दुई सय गाउंका सर्वसाधारणलाई प्रत्यक्ष रुपले स्वास्थ्य सेवा दिदै आएको शिवराज अस्पताल सुविधा सम्पन्न अप्रेसन भवन निर्माणले जिल्लाको पश्चिम मै नमुना अस्पताल बनेको नगरप्रमुख रजत प्रताप शाहले बताउनुभयो ।

एक्स.रे , इसिजी, अल्ट्रासाउन्ड ,फार्मेसी , ईण्डोर , ओपीडी जस्ता स्वास्थय सुविधा दिदै गरेको यस अस्पतालले अब महिला प्रसुति , हर्निया , बवासिर लगायतका शल्यक्रिया व्यवस्थापन भएपछि थप जिम्मेवार भई सेवा दिने अवसर मिलेको नि.मेडिकल सुपरिटेन्डेन्ट बेद कुमार चौधरीले बताउनुभयो ।

शिवराज अस्पताल स्वास्थ बिमामा पनि जिल्लामै अव्वल भएकाले आन्तरिक स्रोत बढ्नुका साथै कर्मचारी व्यवस्थापन तथा थप सेवाहरु बढाउदै लग्ने अस्पतालका कार्यवाहक प्रतिनिधि निर्भय सिंहले बताए । अहिले अस्पतालमा दिनहुं तीन सय देखि पांच सय बिरामी आउने गरेको सिंहले जानकारी दिएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP