Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

शिवराज जेसिजमा सापकोटाको नेतृत्व

माधव बेल्वासे
कपिलवस्तु ,३ पुस
शिवराज जेसिजमा विजय सापकोटाको नेतृत्वमा नया समिति चयन गरिएको छ । शिवराज नगरपालिका २ खरेन्द्रपुरमा विहिवार भएको दोस्रो अधिवशनले उनलाई अध्यक्षमा चयन गरेको हो । त्यस्तै कार्यकारी उपाध्यक्षमा कृष््ण कार्की र वाइ पि पौडेल,उपाध्यक्षमा खगेश्वर गिरि कविराज अधिकारी,मधु सिग्देल,प्रकाश शर्मा,माहासचिवमा वुद्धिसागर सापकोटा र कोषाध्यक्षमा केशव खनाललाई चयन गरिएको छ ।
संस्थापक अध्यक्ष तथा २०१९ अध्यक्ष सरोज पौडेलको अध्यक्षतामा भएको उक्त कार्यक्रममा बोल्ने वक्ताहरुले जेसिजले गरेका सामाजिक कामहरुको प्रशंसा गरिएको थियो । जाडोयाममा बालवालिकाहरुलाई न्यानो कपडा वितरण,अग्नीपिडिलाई राहत वितरण लगाएतका कामहरु गरेको अध्यक्ष पौडेलले पेश गरेको प्रतिवेदनमा समावेश गरिएको छ ।
युवाहरुको सस्था रहेकोले युवाको क्षमता वृद्धि र नेतृत्व विकासमा सस्थाले काम गरेको उनले वताए । विहिवार भएको उक्त कार्यक्रममा पौडेलले नया नेतृत्वलाई वधाई तथा सफताको कामना गरे । चयन पश्चात सापकोटले जेसिजलाई एक स्थापित सामाजिक सस्था बनाउने दृढता व्यक्त गरे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP