Trending
flash कपिलवस्तुमा ‘साइकल प्लाङक ब्यालेन्स’ प्रतियोगिता हुने अन्तर्राष्ट्रिय चीनको जिलिनमा एलाइन क्षार भूमि पर्यटन करिडोरमा परिणत समाज अरुण तेस्रोको काम २२ दिनदेखि ठप्प‚ डेढ अर्ब रुपैयाँ क्षतिपूर्ति तिर्दै सरकार समाज लाेप भयाे पूर्व-लिच्छविकालीन शहर हाँडीगाउँका तीन प्राचीन बाजा राजनीति उत्पादनमुलक शिक्षामा जोड दिनुपर्ने आवश्यकता छ : शिक्षामन्त्री राई अपराध दाङमा खुकुरी प्रहारबाट एकजनाको हत्या, २ जना घाइते राजनीति दिगो विकास लक्ष्य हासिल गर्नेगरी कार्यक्रम तर्जुमा गर्नुपर्छ : मन्त्री आचार्य राजनीति अहिलेको निर्वाचन प्रणालीले बहुमत ल्याउन कठिन छ : नेपाल खेल अबको तीन महिनामा घरेलु संरचनालाई नयाँ किसिमले बदल्नुपर्नेछः अध्यक्ष चन्द राजनीति सरकार शैक्षिक विकासमा असंवेदनशील : योगेश भट्टराई

वाणगंगा नगरपालीका वडा नम्बर ९ द्धारा आधारभूत तह (१–८) सम्मका विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण

वाणगंगा नगरपालिका वडा नम्बर ९ ले विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गरेको छ । वडा नम्बर ९ अन्तरगत रहेका आधारभूत तह (१–८) सम्मका विद्यार्थीलाई एक कार्यक्रमका बिच न्यानो कपडा वितरण गरिएको हो । कार्यक्रमको शुभारम्भ उपमेयर चक्र अर्यालले शुद्धोदन मावि जिनुवामा अध्ययनरत विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गर्दै गर्नुभएको हो । उक्त विद्यालयमा अध्ययनरत १ सय ४३ जना विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गरिएको हो । वडाले बालबालिका अन्तरगत छुट्याइएको बजेट बाट कार्यक्रम गरिएको भन्दै वडा अध्यक्ष धुब्र बेल्वासेले वडामा रहेका १ मावि र ४ वटा आधारभूत विद्यालयमा ६ सय ९३ विद्यार्थीलाई सुइटर वितरण गरिएको जानकारी दिनुभयो । चिसो बढेसंगै विद्यार्थीहरुलाई न्यानो कपडा वितरण गरिएको भन्दै आगामी दिनमा पनि यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिने उहाको भनाई छ ।
यस्तै वाणगंगा नगरपालिका स्वास्थ्य शाखाले पनि महिनावारी स्वास्थ्य ब्यवस्थापनका लागि विद्यालयमा १ सय ५० थान सेनेटरी प्याड वितरण गरेको छ । किशोरकिशोरीमैत्री स्वास्थ्य कार्यक्रम अन्तरगत प्याड वितरण गरिएको हो । कार्यक्रमको सहजीकरण वडा सचिव सन्तोष कुमार बैठाले गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा वाणगंगा नगर स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ठगराज पौडेल, सहसंयोजक भक्तिराम पाण्डे लगाएतको उपस्थितीमा गरिएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP