Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

वाणगंगा नगरपालीका वडा नम्बर ९ द्धारा आधारभूत तह (१–८) सम्मका विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण

वाणगंगा नगरपालिका वडा नम्बर ९ ले विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गरेको छ । वडा नम्बर ९ अन्तरगत रहेका आधारभूत तह (१–८) सम्मका विद्यार्थीलाई एक कार्यक्रमका बिच न्यानो कपडा वितरण गरिएको हो । कार्यक्रमको शुभारम्भ उपमेयर चक्र अर्यालले शुद्धोदन मावि जिनुवामा अध्ययनरत विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गर्दै गर्नुभएको हो । उक्त विद्यालयमा अध्ययनरत १ सय ४३ जना विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गरिएको हो । वडाले बालबालिका अन्तरगत छुट्याइएको बजेट बाट कार्यक्रम गरिएको भन्दै वडा अध्यक्ष धुब्र बेल्वासेले वडामा रहेका १ मावि र ४ वटा आधारभूत विद्यालयमा ६ सय ९३ विद्यार्थीलाई सुइटर वितरण गरिएको जानकारी दिनुभयो । चिसो बढेसंगै विद्यार्थीहरुलाई न्यानो कपडा वितरण गरिएको भन्दै आगामी दिनमा पनि यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिने उहाको भनाई छ ।
यस्तै वाणगंगा नगरपालिका स्वास्थ्य शाखाले पनि महिनावारी स्वास्थ्य ब्यवस्थापनका लागि विद्यालयमा १ सय ५० थान सेनेटरी प्याड वितरण गरेको छ । किशोरकिशोरीमैत्री स्वास्थ्य कार्यक्रम अन्तरगत प्याड वितरण गरिएको हो । कार्यक्रमको सहजीकरण वडा सचिव सन्तोष कुमार बैठाले गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा वाणगंगा नगर स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ठगराज पौडेल, सहसंयोजक भक्तिराम पाण्डे लगाएतको उपस्थितीमा गरिएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP