Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

वाणगंगा नगरपालीका वडा नम्बर ९ द्धारा आधारभूत तह (१–८) सम्मका विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण

वाणगंगा नगरपालिका वडा नम्बर ९ ले विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गरेको छ । वडा नम्बर ९ अन्तरगत रहेका आधारभूत तह (१–८) सम्मका विद्यार्थीलाई एक कार्यक्रमका बिच न्यानो कपडा वितरण गरिएको हो । कार्यक्रमको शुभारम्भ उपमेयर चक्र अर्यालले शुद्धोदन मावि जिनुवामा अध्ययनरत विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गर्दै गर्नुभएको हो । उक्त विद्यालयमा अध्ययनरत १ सय ४३ जना विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण गरिएको हो । वडाले बालबालिका अन्तरगत छुट्याइएको बजेट बाट कार्यक्रम गरिएको भन्दै वडा अध्यक्ष धुब्र बेल्वासेले वडामा रहेका १ मावि र ४ वटा आधारभूत विद्यालयमा ६ सय ९३ विद्यार्थीलाई सुइटर वितरण गरिएको जानकारी दिनुभयो । चिसो बढेसंगै विद्यार्थीहरुलाई न्यानो कपडा वितरण गरिएको भन्दै आगामी दिनमा पनि यस्ता कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिने उहाको भनाई छ ।
यस्तै वाणगंगा नगरपालिका स्वास्थ्य शाखाले पनि महिनावारी स्वास्थ्य ब्यवस्थापनका लागि विद्यालयमा १ सय ५० थान सेनेटरी प्याड वितरण गरेको छ । किशोरकिशोरीमैत्री स्वास्थ्य कार्यक्रम अन्तरगत प्याड वितरण गरिएको हो । कार्यक्रमको सहजीकरण वडा सचिव सन्तोष कुमार बैठाले गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा वाणगंगा नगर स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ठगराज पौडेल, सहसंयोजक भक्तिराम पाण्डे लगाएतको उपस्थितीमा गरिएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP