Trending
समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने

समुहलाई सत्तरी हजार हस्तान्तरण

कपिलवस्तु
पुस,१७
कृष्णनगर नगरपालिका वार्ड नं.१० विद्धानगरमा स्वंय हेरचाह समुहलाई सत्तरी हजार हस्तान्तरण गरिएको छ।
फेयरमेड नेपाल तथा कालिका समाजिक केन्द्र को साझेदारिमा संचालित आधारभुत स्वास्थ्य परियोजना अन्तरगत उपेक्षित उष्ण प्रदेशिय रोगहरु बाट प्रभावित व्यत्तिहरुको समूह बनाई स्वंय हेरचाह कसरी गर्ने बारे तालिम तथा स्वंय आफुमा आफै निरभर हुनको लागि समुहलाई कृषक समुहमा दर्ता गराई सो विद्धानगर स्वंय हेरचाह बहुउद्देश्यीय कृषक समुहको अध्यक्ष समिमा खातुन लाई आधारभुत स्वास्थ्य परियोजनाका परियोजना अधिकृत निशान गुरुङ द्वारा सत्तरी हजारको चेक हस्तान्तरण गरिएको छ ।
चेक हस्तान्तरण गर्दा परियोजनाका फाइनान्स निशामुद्दिन ,अनेक पाण्डे तथा वडा अध्यक्ष मोमिन खां वडा सचिव स्वास्थ्य चौकिका इन्चार्ज लक्ष्मी चापागाईको रोहवरमा कार्यक्रम समापन गरियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP