Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

रोट्रयाक कल्व अफ बुद्धभुमी कपिलबस्तुद्धारा रक्तदान कार्यक्रम समपन्न

अर्जुन बेल्बासे कपिलवस्तु, साउन ३१।

कपिलबस्तुको बुद्धभुमी नगरपालिका ईमिलिया हाटबजारमा रक्तदान कार्यक्रम समपन्न भएको छ । रोट्रयाक कल्व अफ बुद्धभुमी कपिलबस्तुद्धारा आयोजित रक्तदान कार्यक्रममा ७३ जनाले रक्तदान गरेका हुन ।

रक्तदान जिवनदान भन्ने मुल नाराका साथ रोट्रयाक कल्व अफ बुद्धभुमी को आयोजनामा बुद्धभुमी नगरपालिका ९ ईमिलिया हाटबजारमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न सम्पन्न भएको हो । कार्यक्रममा बोल्दै कार्यक्रमको प्रमुख अतिथी समेतरहेका बुद्धभुमी नगरपालिका नगर प्रमुख केशव कुमार श्रेष्ठले रक्तदान भन्दा ठुलो सेवा कुनै नभएकाले समय समयमा रक्तदान गर्नु पर्ने बताए ।

त्यस्तै नगरप्रमुखले रोट्रयाक कल्व अफ बुद्धभुमी ले विगतका दिन जस्तै उदारणिय कार्य गर्दै जान समेत आग्रह गरे साथै उनले आवश्यक परे आफुले गर्नु पर्ने हरेक क्षेत्रमा सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता गरे ।

त्यस्तै कार्यक्रममा बोल्दै रोट्रयाक कल्व अफ बुद्धभुमी का अध्यक्ष प्रदिप खनालले हाम्रो एक थोपा रगतले कसैको जीवनलाई बँचाउन सकिन्छ त्यसैले जनचेतनाका लागि यस्ता कार्यक्रम गर्नू पर्ने बताएका छन ।रक्तदान कार्यक्रमा बुद्धभुमी नगरपालिका नगर प्रमुख केशव कुमार श्रेष्ठको प्रमुख आथित्यता, रोट्रयाक कल्व अफ बुद्धभुमीका अध्यक्ष प्रदिप खनालको अध्यक्षता र सामाजसेबी ब्यतित्व , वुद्धिजीवि सहयोगि अभियान्ताहरुका आथित्यता मा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

कार्यक्रमको बिशेष सहयोगि सामाजसेबी ब्यतित्व रुपेश कुमार श्रेष्ठ सहयोगि अभियान्ताको रुपमा र रुपक खनाल कार्यक्रम समंयोजक रुपमा रहनु भएको छ ।रक्तदान कार्यक्रममा तिन सय जनाको सहभागिता रहेको कार्यक्रमा ७३ पोईन्ट बल्ड कलेक्सन गरेको रोट्रयाक कल्व अफ बुद्धभुमी का अध्यक्ष प्रदिप खनालले बताए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP