Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा नेपाल रिक्सा युनियन शिवराज नगर समीति गठन ।।

नवराज पौडेल पुस ०८ कपिलवस्तु

कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा नेपाल रिक्सा युनियन शिवराज नगर समीति गठन ।। कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा पैदल रिक्सा चालकहरुको भेला आज सम्पन्न भएको छ । अखिल नेपाल टे«ड युनियन महासघं (अन्टुक) जिल्ला समिती कपिलवस्तुको आयोजनामा भेला चन्द्रौटामा सम्पन्न भएकोे हो । भेलाले सफिक अलि दर्जिको अध्यक्षतामा ७ सदस्यीय अखिल नेपाल रिक्सा युनियन शिवराज नगर समीति गठन गरेको जसको उपाध्यक्षमा रोजन मियां, सचिव रामचन्द्र गुप्ता ,कोषाध्यक्ष मुन्हर रहिदास, यसैगरि सदस्यहरु क्रमश कादिर हुसेन ,मोटेलु रहिदास, लगाएत चयन भएका छन् । भेलालाई सम्बोधन गदै अन्टुकका केन्द्रिय सदस्य केयर सिंह अदैले पैदल रिक्सा चालकहरुको पेशा नै धरापमा पर्दै गएको बताउदैं सिमेन्ट,छड, समेत ई रिक्साले बोक्न थाले पछि पैदल रिक्सा मारमा परेको बताउनु भएको छ । पैदल रिक्सा चालकहरुको अवस्था दयनिय भएकाले उनिहरुको हक हितका लागी रिक्सा सघं गठन गर्नु परेको बताउनु भयो । भेलामा चालकहरुले दिनमा बढीमा २०० रुपिया कमाई हुने गरेको यसले गर्दा आफुहरु संग ई रिक्सा किन्ने पैसा पनि नभए पछि विहान बेलुका को छाक टार्न समेत समस्या हुने गरेको गुनासो गरेका थिए । भेलाले सल्हाकार पछि थप्ने र यही पौष २९ गते बैठक बस्ने, प्रत्येक महिनाको ८ गते युनियनले विविध विषयमा छलफल गर्ने निर्णय गरेको छ । यसैगरि आगामी बैठकले निति नियम तर्जुमा गरि सदस्यहरुलाइ प्रशिक्षण को व्यावस्था गर्ने समेत निर्णय गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP