Trending
flash बोक्सी लगाएर देवर मारेको आरोपमा कुटपिट, प्रहरीले लिएन उजुरी राजनीति स्नातक चौथो वर्षका विद्यार्थीको माग तत्काल पूरा गर्न नेविसंघको माग समाज सुदूरपश्चिम प्रदेशसभाको वेभसाइट ह्याक राजनीति एकसिङ्गे गैँडा नेपालको अमूल्य सम्पत्ति : प्रधानमन्त्री राजनीति बागमती सरकार पत्रकारको सामाजिक सुरक्षाका लागि ५० लाख दिँदै राजनीति चुनावलाई दिएको मध्येबाट तीन अर्ब फिर्ता हुने flash २१ लाख भारु सहित सुन कारोबारी पक्राउ समाज प्रकाशक र लेखकको धन्दा : सरकारी पाठ्यसामग्री चोर्दै, पुस्तक बेच्दै! समाज सन्दीपविरुद्ध परेको पुनरावेदनमाथि सर्वोच्च अदालतमा आज सुनुवाइ समाज नेपालीले खाने नुनमा आयोडिनको मात्रा घटाउने तयारी

हिन्दुुुत्व बचाउन हिन्दुहरू एक हुनुपर्छ : अध्यक्ष पटेल

कपिलवस्तु

नेपाल हिन्दु राष्ट्र बनाउन र हिन्दुत्व बचाउना हिन्दुहरू एक ठाउमा उभिन आवश्यक रहेकाे हिन्दु परिषद नेपालका केन्द्रीय अध्यक्ष सन्ताेष पटेलले बताएका छन । अन्तर्राष्ट्रिय स्तरमा नेपाललाई चिनाउने हिन्दु राष्ट्र नेपालमा रहेका केहि विदेशीहरूकाे चलखेलले गर्दा हटाइएकाे आरोप लगाए । तर चैत्र भित्र पुनः नेपाल हिन्दु राष्ट्र हुन्छ अध्यक्ष पटेलले भने ।हिन्दु भाई अापसमा भेटिदा जय श्रीरामकाे अभिवादन गर्न अग्रह गरेका छन ।नरसिंह हिन्दु सेना तथा हिन्दु परिषद नेपाल कपिलवस्तुले अयाेजना गरेकाे हिन्दु जनजागरण कार्यक्रममा बाेल्दै महाकाल संस्थाका केन्द्रिय अध्यक्ष अभिशेष जाेसिले हिन्दुहरूकाे आस्था तथा हिन्दुत्व माथि कुनै पनि हस्ताक्षेप स्विकार नरहेकाे बताउनु भयाे । त्यस्तै नरसिंह हिन्दु सेनाका केन्द्रय अध्यक्ष विश्णु प्रताप शाहले केहि तत्वहरू अहिले लवजिहाद तिर लागेकाेेेले हिन्दु धर्म परिवर्तन गरि रहेकाे घटना बढदै गई रहेकाे बताउनुभयो । यसलाई राेक्न हिन्दुहरू जग्नु पर्ने बताउनु भएकाे छ । कार्यक्रम भुवन मिश्राकाे अध्यक्षता मनिष मिश्राकाे संचालन तथा शुसिल गुप्ताकाे सहयाेगमा सम्पन्न भएकाे विकास उपाध्याले बताएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP