Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

प्रगतिशिल लेखक संघको सडक साहित्यिक कार्यक्रम सुरु


राम अवतार चौधरी ,कपिलवस्तु
सडक साहित्यिक कार्यक्रम कपिलवस्तुको चार नम्बर जितपुर चोकमा शनिबारबाट सूरु गरेको छ । प्रगतिशिल लेखक संघ नेपाल कपिलवस्तुको आयोजनामा भएको कार्यक्रम सक्रिय लेखकहरुले समाजमा थप उर्जा दिनुका साथै समुदायमा जनाचेतना फैलाउनको लागि सो कार्यक्रम आयोजना गरिएको हो ।
यसैगरी यहि श्रावणबाट सुरु भएको सडक साहित्यिक कार्यक्रम प्रगतिशिल लेखक संघले अब हरेक महिनाको अन्तिम शनिबार गर्ने संघले जनाएको छ । पहिलो पटक यस्तो साहित्यिक कार्यक्रम गर्दा समुदायमा केही फरक जनचेतनामूलक प्रभाव पर्ने आयोजकले दावी गरेको छ । साथै यहि भदौ महिनाको अन्तिम साता कोईली बनगाई चोकमा आयोजना गरिने बताईएको छ ।
कार्यक्रमले समुदायमा नयाँ आयम थप्नुका साथ–साथै नवा प्रतिभालाई अवसर दिनुपर्ने अहिलेको आवश्यकता ठानेर गाउँ देखि चोक सम्म पनि पुग्न जरुरी रहेको आयोजकले बताएको छ । कार्यक्रममा वक्ताहरुले साहित्यिक गीत, गजल, मुक्त र कविता लगायतका रचना प्रस्तुत गरेका थिए ।
उक्त कार्यक्रम प्रगतिशिल लेखक संघका अर्जुन पौडल ९शर०को अध्यक्षता, सोही संघको उपाध्यक्ष नृत्यनन्द पाण्डेको स्वागत मन्तव्य र सचिव दीपक अनुरागीको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP