Trending
समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई

प्रगतिशिल लेखक संघको सडक साहित्यिक कार्यक्रम सुरु


राम अवतार चौधरी ,कपिलवस्तु
सडक साहित्यिक कार्यक्रम कपिलवस्तुको चार नम्बर जितपुर चोकमा शनिबारबाट सूरु गरेको छ । प्रगतिशिल लेखक संघ नेपाल कपिलवस्तुको आयोजनामा भएको कार्यक्रम सक्रिय लेखकहरुले समाजमा थप उर्जा दिनुका साथै समुदायमा जनाचेतना फैलाउनको लागि सो कार्यक्रम आयोजना गरिएको हो ।
यसैगरी यहि श्रावणबाट सुरु भएको सडक साहित्यिक कार्यक्रम प्रगतिशिल लेखक संघले अब हरेक महिनाको अन्तिम शनिबार गर्ने संघले जनाएको छ । पहिलो पटक यस्तो साहित्यिक कार्यक्रम गर्दा समुदायमा केही फरक जनचेतनामूलक प्रभाव पर्ने आयोजकले दावी गरेको छ । साथै यहि भदौ महिनाको अन्तिम साता कोईली बनगाई चोकमा आयोजना गरिने बताईएको छ ।
कार्यक्रमले समुदायमा नयाँ आयम थप्नुका साथ–साथै नवा प्रतिभालाई अवसर दिनुपर्ने अहिलेको आवश्यकता ठानेर गाउँ देखि चोक सम्म पनि पुग्न जरुरी रहेको आयोजकले बताएको छ । कार्यक्रममा वक्ताहरुले साहित्यिक गीत, गजल, मुक्त र कविता लगायतका रचना प्रस्तुत गरेका थिए ।
उक्त कार्यक्रम प्रगतिशिल लेखक संघका अर्जुन पौडल ९शर०को अध्यक्षता, सोही संघको उपाध्यक्ष नृत्यनन्द पाण्डेको स्वागत मन्तव्य र सचिव दीपक अनुरागीको सञ्चालनमा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP