Trending
राजनीति प्रधानमन्त्रीको निरीक्षण औपचारिकतामा सीमित‚ बाढीपहिरोपीडितले अझै पाएनन् राहत राजनीति एमाले महाधिवेशन : नारायणी किनारमा उद्घाटन, सौराहामा बन्द सत्र अन्तर्राष्ट्रिय सुडानका प्रधानमन्त्री सेनाको नजरबन्दमा समाज द्वन्द्वपीडितको परिचयपत्रले सिंहदरबार प्रवेश गर्न पाइने flash वर्षाले धान बालीमा भएको क्षतिपूर्तिको माग गर्दै विजयनगरका कृषकले बुझाए ज्ञापन पत्र अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकाले साढे ५५ हजार अफगानीलाई स्थायी पुनर्वासको व्यवस्था गर्ने समाज दसौँ एसियन भैँसी सम्मेलन आजदेखि राजनीति सर्वोच्चको ‘फुल कोर्ट’ आज, १४ न्यायाधीशको बहिष्कार अन्तर्राष्ट्रिय लागुऔषध तस्कर उसागालाई अमेरिका पठाइने समाज आज दिउँसो वर्षाको सम्भावना‚ उच्च पहाडी र हिमाली भेगमा हिमपात

प्रगतीशिलको लुम्बिनी प्रदेश उपाध्यक्ष र महासचिवलाई समर्थन

कपिलवस्तु चैत्र २० । राष्ट्रिय जनमोर्चा निकट पत्रकारहरुको संगठन प्रगतीशिल पत्रकार संघ लुम्बिनी प्रदेशले उम्मेद्वारी फिर्ता लिएको छ । विपुल पोख्रेल नेतृत्वको साझा प्यानललाई जिताउन लुम्बिनी प्रदेशमा उपाध्यक्ष र महासचिव पदका आफ्ना उम्मेद्वारी फिर्ता लिइएको प्रगतीशिलले जनाएको छ । प्रगतिशिलका केन्द्रीय सदस्य एवम् अकोराव लुम्बिनीका कोषाध्यक्ष माधवभाट क्षेत्रीले केन्द्रीय एलाइन्स, प्रदेश एलाइन्स र जिल्ला एलाइन्सलाई मध्यनजर गर्दै आफ्नो नेतृत्वमा दिइएको उपाध्यक्ष र महासचिव पदका उम्मेद्वारी फिर्ता लिइएको बताउनुभयो । भाटले लुम्बिनी प्रदेशका सचिव र सदस्य पदका उम्मेद्वारी भने कायम नै रहेको बताउनुभयो ।
लुम्बिनी प्रदेशमा संयुक्त प्यानलले आफ्नो संगठनलाई वेवास्ता गरेकाले उम्मेद्वारी दिनु परे पनि अन्ततः केन्द्र, प्रदेश र जिल्लाको समीकरणलाई मध्यनजर गर्दै समीकरणमा तिक्तता पैदा नहोस् र साझा उम्मेद्वारलाई जिताउने उद्देश्यले उम्मेद्वारी फिर्ता लिइएको प्रगतीशिलका केन्द्रीय अध्यक्ष एवम् संयुक्त प्यानलका समावेशी उपाध्यक्ष उम्मेद्वार उदय जि.एम.ले बताउनभुयो । जि.एम.ले प्रगतिशील देशव्यापी रुपमा संयुक्त समीकरण बनाएर जाने बताउनुभयो ।
देश व्यापी रुपमा केन्द्र, प्रदेश र जिल्लामा चैत्र २५ गते हुने नेपाल पत्रकार महासंघको निर्वाचनबाट संघले नयाँ नेतृत्व पाउँदै छ । निर्वाचनमा प्रेस युनियन, प्रेस संगठन, प्रेस चौतारी, प्रगतीशील लगायतका ११ वटा संगठनले संयुक्त प्यानलका लागि विपुल पोख्रेल नेतृत्वलाई सर्मथन गरी सकेका छन् भने ओली नेतृत्वको प्रेस चौतारी लगायतका संगठन छुट्टै प्यानल बनाएर निर्मला शर्माको नेतृत्वमा चुनावी मैदानमा छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP