Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

खुकुरी प्रहारबाट श्रीमती सहित तीन गम्भीर घाइते

साउन २८ अर्घाखाँची ।
अर्घाखाँचीको भुमिकास्थान नगरपालिकाको नुवाकोटमा खुकुरी प्रहारबाट तीन जना गम्भीर घाइते भएका छन ।
भुमिकास्थान नगरपालिका वडा नम्वर ६ खमारीबासका २७ बर्षिय चिरन घर्तीले गएराती भुमिकास्थान नगरपालिका वडा नम्वर ८ लम्ची मा रहेका आफ्नै ससुरालीमा आइ खुकुरी प्रहार गरेका थिए ।
खुकुरी प्रहारवाट श्रिमती १८ बर्षिय गिता घर्ती, सासु ४३ बर्षिय भुमकला क्षेत्री र सालो ११ बर्षिय अर्जुन क्षेत्री गम्भीर घाइते भएको जिल्ला प्रहरी कार्यलयका प्रहरी नायव उपरिक्षक प्रकाश बिष्टले बताए । खुकरी प्रहार गरेर तीनै जनालाइ घाइते बनाएपछि उनी फरार रहेका छन ।
घाइते तीनै जनाको जिल्ला अस्पताल सन्धिखर्कमा उपचार हुन नसकेपछि लुम्विनी अञ्चल अस्पताल बुटबल पठाइएको थियो । बुटबलमा पनि उपचार हुन नसकेपछि तीनै जनालाइ चितवनको पुरानो मेडिकल कलेजमा पठाइएको प्रहरीले बताएको छ ।
मुख छोपेर ससुरालीमा आएका उनले परिवारमा रहेका तीनै जनालाइ खुकुरी प्रहार गरेर भागेका छन । फरार रहेका उनको खोजी भैरहेको प्रहरीले बताएको छ । स्थानीयका अनुसार श्रिमती संग केही समय यता झगडा हुदै आएको बताउको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP