Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

कृष्णनगर भन्सारमा अनलाईन सिस्टम


मनिष गुप्ता
कपिलवस्तु
कृष्णनगर भन्सार कार्यलायले अनलाईन सिस्टम सुचारू गरेको छ । नेपाल भरि अनलाईन सिस्टम रहेकोले कृष्णनगर पनि अनलाईनसंग जोडिएको भन्सार कर्मचारीहरू बताउछन ।

हाथको लेखाइ अन्त गर्ने उद्देश्य लिएरा अनलाईन सिस्टम लागु गरिएको हो । राजस्व सम्बन्धि जुन सुकैै काम भए फर्म भरि नेपाल बैकमा पैसा जम्मा गरि भाउचर देखाए मात्र काम हुने भन्सार कर्मचारिले जनाएका छन ।

गाडिको सुबिधा देखि भन्सार सम्मा अनलाईन सेवा मर्फत नै काम हुने जनाईएको छ । यता अनलाईन भएको हुदा सेवा ग्रहि मर्कामा परेका छन । गाडि सुबिधा लिना २ देखि ४ घण्टा लग्छ भने गाडि भन्सार गराउनामा १ दिन नै लग्ने गरेको सेवा ग्रही बताउछन ।

३ दिनको समय निकाली नेपाल घुम्ना आएको सेवा ग्रही भन्छन १ दिन त यस्तै गयो बाकी दुई दिन ता जाना आउनामा गई हल्छ के गर्न जाने नेपाल घुम्न भनी फर्किनेको संख्यमा बृद्धि हुना थालेको भन्सार एजेन्टहरू बताउछन । भन्सारले वातावरण सहज बनाएन भने पर्यटकिएहरूको नेपाल आगमनमा कमि हुँदै जन्छ र भन्सारले तोकेको अनुमानित राजस्व संकलनमा कमि आउनु स्वाभाविक नै हुन्छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP