Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

कृष्णनगर भन्सारमा अनलाईन सिस्टम


मनिष गुप्ता
कपिलवस्तु
कृष्णनगर भन्सार कार्यलायले अनलाईन सिस्टम सुचारू गरेको छ । नेपाल भरि अनलाईन सिस्टम रहेकोले कृष्णनगर पनि अनलाईनसंग जोडिएको भन्सार कर्मचारीहरू बताउछन ।

हाथको लेखाइ अन्त गर्ने उद्देश्य लिएरा अनलाईन सिस्टम लागु गरिएको हो । राजस्व सम्बन्धि जुन सुकैै काम भए फर्म भरि नेपाल बैकमा पैसा जम्मा गरि भाउचर देखाए मात्र काम हुने भन्सार कर्मचारिले जनाएका छन ।

गाडिको सुबिधा देखि भन्सार सम्मा अनलाईन सेवा मर्फत नै काम हुने जनाईएको छ । यता अनलाईन भएको हुदा सेवा ग्रहि मर्कामा परेका छन । गाडि सुबिधा लिना २ देखि ४ घण्टा लग्छ भने गाडि भन्सार गराउनामा १ दिन नै लग्ने गरेको सेवा ग्रही बताउछन ।

३ दिनको समय निकाली नेपाल घुम्ना आएको सेवा ग्रही भन्छन १ दिन त यस्तै गयो बाकी दुई दिन ता जाना आउनामा गई हल्छ के गर्न जाने नेपाल घुम्न भनी फर्किनेको संख्यमा बृद्धि हुना थालेको भन्सार एजेन्टहरू बताउछन । भन्सारले वातावरण सहज बनाएन भने पर्यटकिएहरूको नेपाल आगमनमा कमि हुँदै जन्छ र भन्सारले तोकेको अनुमानित राजस्व संकलनमा कमि आउनु स्वाभाविक नै हुन्छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP