Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

सन्धिखर्क नगरपालिका मा पोखरीमा डुबेर दुई बालिकाको मृत्यु

अर्घाखाँची, ६ माघ । अर्घाखाँची जिल्लाको सन्धिखर्क नगरपालिका वडा नं। १ स्थित शान्तीबगैँचाको पोखरीमा डुबेरदुई बालकको मृत्यु भएको छ ।

प्युठान जिल्ला नौबहिनि गाउँपालिका ४ कि वर्षिय वर्षा थापामगर र अर्घाखाँची जिल्ला मालारानी गाउँपालिका वडा नं। ७ कि ५वर्षिय क्रिस्टना महत पोखरीमा परि उपचारको क्रममा जिल्ला अस्पताल अर्घाखाँचीमा मृत्यु भएको हो ।सोमबार दिउसो खेल्ने क्रममा बालिका पोखरीमा डुवेका बालिकाको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP