Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

सन्धिखर्क नगरपालिका मा पोखरीमा डुबेर दुई बालिकाको मृत्यु

अर्घाखाँची, ६ माघ । अर्घाखाँची जिल्लाको सन्धिखर्क नगरपालिका वडा नं। १ स्थित शान्तीबगैँचाको पोखरीमा डुबेरदुई बालकको मृत्यु भएको छ ।

प्युठान जिल्ला नौबहिनि गाउँपालिका ४ कि वर्षिय वर्षा थापामगर र अर्घाखाँची जिल्ला मालारानी गाउँपालिका वडा नं। ७ कि ५वर्षिय क्रिस्टना महत पोखरीमा परि उपचारको क्रममा जिल्ला अस्पताल अर्घाखाँचीमा मृत्यु भएको हो ।सोमबार दिउसो खेल्ने क्रममा बालिका पोखरीमा डुवेका बालिकाको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP