Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

भिजिट मधेश बिना भिजिट नेपाल सफल नहुने : ग्लोबल संयोजक सरार्फ

भिजिट मधेश अभियान लाई सफल बनाईने उपप्रमुख सबनम खातुनको प्रतिवद्धता

कपिलवस्तु , माघ ७ ।

नेपाल सरकारले घोषणा गरेको भिजिट नेपाल २०२० भिजिट मधेश बिना सफल नहुने भिजिट मधेशका ग्लोबल संयोजक प्रमोदराज सर्राफको भनाई छ ।


तराईका २२ जिल्ला मध्ये १२ जिल्लामा भिजिट मधेश २०२० को उदघोष गर्दै १३ औं जिल्ला कपिलवस्तुका पर्यटकिय स्थलहरुको प्रचारप्रसार तथा प्रवर्द्धन गर्न हामी आफै लाग्नु पर्ने भिजिट मधेश संस्थाका राष्ट्रिय संयोजक ओम प्रकाश सर्राफको भनाई थियो । कार्यक्रमको प्रमुख अतिथिमा मुस्लिम समुदायबाट प्रदेश ५ का स्थानीय तह मध्ये नगरउपप्रमुखमा निर्वाचित सबनम खातुनले कृष्णनगर नगरपालिकाले यस क्षेत्रको पर्यटन प्रवर्द्धनमा लगानी गर्दै आएको र अगामी दिनमा पनि सहयोग र सहकार्य गरि राख्ने प्रतिवद्धता दिनुभयो। कार्यक्रममा लायन्स क्लबका ड्रिस्ट्रिक गर्भनर दिनेशचन्द्र गुप्ताले गुनासो पोख्दै कपिलवस्तु लगायत मधेशका विभिन्न जिल्लाका पर्यटकिय स्थलहरुमा नेपाल सरकारको ध्यान जान नसकेका कारण समाजिक, आर्थिक तथा भौतिकरुपमा पछाडि परिएका छौं भनी अभियानकर्ता तथा भिजिट मधेशका ग्लोबल संयोजक प्रमोदराज सर्राफलाई ध्यानाकर्षण गराएका थिए ।त्यसतै नेपाल सरकारले अष्ट्रेलिया , अमेरिका लगायतका देशबाट लाख पचास हजार पर्यटक ल्याउन क्यामपेन गर्नुभन्दा विश्वको दोस्रो ठुलो जनसंख्या रहेको भारतका पर्यटकलाई अकर्षित गर्ने व्यवस्थान गरे भिजिट नेपाल २०२० सजिलै सफल हुने समाजबादी पार्टीका प्रदेश ५ प्रवक्ता अकरम रहमान पठानले बताए ।

चर्चित टिभि कार्यक्रम लोकस्टार सिंग्ङि आईडलको पांचौ स्थानमा पुगेका गीतकार तथा भिजिट मधेशका कल्चरल एम्बेसडर रविराज साहले अभियन्ता आनन्द गुप्ता रचित गीत ूचलो मधेश, घुमो मधेशू सुनाई कार्यक्रमलाई मनोरन्जित पारेका थिए भने उर्दुको सायरीसंगै मन्तव्य राख्दै मदरसा बोर्डका प्रदेश ५ उपाध्यक्ष मौलना महसुद नेपालीले भिजिट मधेश अभियानमा मुस्लिम समुदायको कला ,संस्कृति तथा धरोहरलाई समेत समेटना जोडदार माग गरेको थिए ।
कार्यक्रममा समाजबादी पार्टीका केन्द्रीय सदस्य रामबरण यादव,उद्योग वाणिज्य संघ कृष्णनगरका सचिव पंकज गुप्ता, शिक्षक अनिल श्रीवास्तव,वडाध्यक्ष संजय गुप्ता, स्थानिय तथा भारतीय संचारकर्मी , सुरक्षा निकायका प्रतिनिधि एवं जनप्रतिनिधिहरुको उपस्थिति थियो ।
संचारकर्मी सनिउल्लाह धोबीको संचालनमा कार्यक्रमको अध्यक्षता जिल्ला सयोजक अंकुश श्रीवास्तवले गर्नुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP