Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

राष्ट्रिय सभाका विजयी उम्मेदवारलाई नेकपा शिवराजले स्वागत गर्ने ।।

दिपक के.सी.
कपिलवस्तु माघ १०
विहिबार सम्पन्न राष्ट्रिय सभाका विजयी उम्मेदवारहरुलाई नेपाल कम्युनिष्ट पार्टि नेकपा शिवराज नगर कमिटिले शुक्रबार स्वागत तथा सम्मान गर्ने भएको छ । शुक्रबार पार्टि कार्यालयमा कार्यक्रम आयोजना गरी स्वागत तथा सम्मान गरीने शिवराज नगरपालिका नेकपा वडा नं. ५ का अध्यक्ष शरद अधिकारी जानकारी दिनु भयो । शुक्रबार विहान ११ बजे स्वागत र सम्मान कार्यक्रम रहेको अधिकारीले बताउनु भयो ।
सोहि अवसरमा पार्टीको विभिन्न तह र तप्कामा बसेर पार्टिमा योगदान दिनु हुने सम्पुर्णलाई नगर पार्टी कार्यालयमा उपस्थितिको लागि नेकपा शिवराज नगर कमिटिले आव्हान गरेको छ । प्रदेश नं ५ बाट राष्ट्रिय सभा सदस्यका लागि भएको चुनावमा नेकपाका तीनै जना उम्मेद्वार विजयी हुनुभएको छ ।

। विहबिार सम्पन्न राष्ट्रिय सभा सदस्यको निर्वाचनमा नेकपाका उम्मेद्वार जगप्रसाद शर्मा अल्पसंख्यक तर्फबाट, नेकपाका नेता गोपाल भट्टराई खुल्ला तर्फबाट र कपिलवस्तु जिल्ला सह इन्चार्ज बिमला घिमिरे महिला तर्फ बाट विजयी हुनुभएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP