Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

राष्ट्रिय सभाका विजयी उम्मेदवारलाई नेकपा शिवराजले स्वागत गर्ने ।।

दिपक के.सी.
कपिलवस्तु माघ १०
विहिबार सम्पन्न राष्ट्रिय सभाका विजयी उम्मेदवारहरुलाई नेपाल कम्युनिष्ट पार्टि नेकपा शिवराज नगर कमिटिले शुक्रबार स्वागत तथा सम्मान गर्ने भएको छ । शुक्रबार पार्टि कार्यालयमा कार्यक्रम आयोजना गरी स्वागत तथा सम्मान गरीने शिवराज नगरपालिका नेकपा वडा नं. ५ का अध्यक्ष शरद अधिकारी जानकारी दिनु भयो । शुक्रबार विहान ११ बजे स्वागत र सम्मान कार्यक्रम रहेको अधिकारीले बताउनु भयो ।
सोहि अवसरमा पार्टीको विभिन्न तह र तप्कामा बसेर पार्टिमा योगदान दिनु हुने सम्पुर्णलाई नगर पार्टी कार्यालयमा उपस्थितिको लागि नेकपा शिवराज नगर कमिटिले आव्हान गरेको छ । प्रदेश नं ५ बाट राष्ट्रिय सभा सदस्यका लागि भएको चुनावमा नेकपाका तीनै जना उम्मेद्वार विजयी हुनुभएको छ ।

। विहबिार सम्पन्न राष्ट्रिय सभा सदस्यको निर्वाचनमा नेकपाका उम्मेद्वार जगप्रसाद शर्मा अल्पसंख्यक तर्फबाट, नेकपाका नेता गोपाल भट्टराई खुल्ला तर्फबाट र कपिलवस्तु जिल्ला सह इन्चार्ज बिमला घिमिरे महिला तर्फ बाट विजयी हुनुभएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP