Trending
flash कपिलवस्तुमा ‘साइकल प्लाङक ब्यालेन्स’ प्रतियोगिता हुने अन्तर्राष्ट्रिय चीनको जिलिनमा एलाइन क्षार भूमि पर्यटन करिडोरमा परिणत समाज अरुण तेस्रोको काम २२ दिनदेखि ठप्प‚ डेढ अर्ब रुपैयाँ क्षतिपूर्ति तिर्दै सरकार समाज लाेप भयाे पूर्व-लिच्छविकालीन शहर हाँडीगाउँका तीन प्राचीन बाजा राजनीति उत्पादनमुलक शिक्षामा जोड दिनुपर्ने आवश्यकता छ : शिक्षामन्त्री राई अपराध दाङमा खुकुरी प्रहारबाट एकजनाको हत्या, २ जना घाइते राजनीति दिगो विकास लक्ष्य हासिल गर्नेगरी कार्यक्रम तर्जुमा गर्नुपर्छ : मन्त्री आचार्य राजनीति अहिलेको निर्वाचन प्रणालीले बहुमत ल्याउन कठिन छ : नेपाल खेल अबको तीन महिनामा घरेलु संरचनालाई नयाँ किसिमले बदल्नुपर्नेछः अध्यक्ष चन्द राजनीति सरकार शैक्षिक विकासमा असंवेदनशील : योगेश भट्टराई

राष्ट्रिय सभाका विजयी उम्मेदवारलाई नेकपा शिवराजले स्वागत गर्ने ।।

दिपक के.सी.
कपिलवस्तु माघ १०
विहिबार सम्पन्न राष्ट्रिय सभाका विजयी उम्मेदवारहरुलाई नेपाल कम्युनिष्ट पार्टि नेकपा शिवराज नगर कमिटिले शुक्रबार स्वागत तथा सम्मान गर्ने भएको छ । शुक्रबार पार्टि कार्यालयमा कार्यक्रम आयोजना गरी स्वागत तथा सम्मान गरीने शिवराज नगरपालिका नेकपा वडा नं. ५ का अध्यक्ष शरद अधिकारी जानकारी दिनु भयो । शुक्रबार विहान ११ बजे स्वागत र सम्मान कार्यक्रम रहेको अधिकारीले बताउनु भयो ।
सोहि अवसरमा पार्टीको विभिन्न तह र तप्कामा बसेर पार्टिमा योगदान दिनु हुने सम्पुर्णलाई नगर पार्टी कार्यालयमा उपस्थितिको लागि नेकपा शिवराज नगर कमिटिले आव्हान गरेको छ । प्रदेश नं ५ बाट राष्ट्रिय सभा सदस्यका लागि भएको चुनावमा नेकपाका तीनै जना उम्मेद्वार विजयी हुनुभएको छ ।

। विहबिार सम्पन्न राष्ट्रिय सभा सदस्यको निर्वाचनमा नेकपाका उम्मेद्वार जगप्रसाद शर्मा अल्पसंख्यक तर्फबाट, नेकपाका नेता गोपाल भट्टराई खुल्ला तर्फबाट र कपिलवस्तु जिल्ला सह इन्चार्ज बिमला घिमिरे महिला तर्फ बाट विजयी हुनुभएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP