Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

नव निर्वाचित राष्ट्रिय सभा सदस्य घिमिरेलाई शिवराजमा स्वागत ।।

दिपक के.सी.
कपिलवस्तु माघ १०

कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका नेकपा नगर कमिटिले शुक्रबार राष्ट्रिय सभा सदस्य विमला घिमिरेलाई स्वागत गरेको छ । नगर पार्टि कार्यालयमा घिमिरेलाई स्वागत गरिएको हो । विहिबार भएको राष्ट्रिय सभाको निर्वाचनमा कपिलवस्तुबाट निर्वाचित हुनु भएकी घिमिरेलाई नेकपा शिवराज नगर कमिटि अध्यक्ष दिनेश पुनले माला खादा ओढाई स्वागत तथा सम्मान गर्नु भएको हो ।
स्वागत कार्यक्रममा बोल्दै नवनिर्वाचित राष्ट्रिय सभा सदस्य घिमिरेले पार्टिले आफुलाई जिम्मेवारी थप गरिदिएको बताउनु भयो । यो जित आफ्नो व्यक्तिगत जित नभई सिंगो पार्टिको जित भएको बताउदै आफुले थप जिम्मेवारी पाएकोले यो जिम्मेवारीलाई पूर्ण कतव्र्य निष्ट भएर पुरा गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गर्नु भयो । जिल्लामा विकास निर्माण देखि अन्य क्षेत्रमा समेत बाकी रहेका कामहरुलाई आफ्नो कार्यकालमा पुरा गर्ने ढृढता लिएको उहाँले बताउनु भयो । राष्ट्र र राष्ट्रि नेपाल सरकार र पार्टिले अगाडी सारेका कुरामा आफ्नो ठाँउबाट सफल पार्न लागी पर्ने साथै जिल्लाको समग्र विकासका लागी आफु लागी पर्ने उहाँले प्रतिवद्धता व्यक्त गर्नु भयो ।
कार्यक्रममा नेकपा जिल्ला अध्यक्ष झविलाल पोखेरल, इन्चार्ज गिरीधारीलाल न्योपाने, प्रदेश सभा सदस्य अर्जुन कुमार के।सी। शिवराज नगर प्रमुख नेत्रराज अधिकारी नेकपा शिवराज नगरपालिका र कृष्णनगर नगरपालिकाका नेता कार्यकर्ताहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP