Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर द्वारा सिमा नाकामा निगरानी बढाउँदै

प्रिन्स मिश्रा , कृष्णनगर ।

सशस्त्र प्रहरी बल कृष्णनगर ३९ नं का गुल्मपति सशस्त्र प्रहरी नायब उपरिक्षक सुशील कुमार शाहीले कृष्णनगर सिमा नाकाको निरिक्षण गरेका छन । डीयसपी शाही आफै कृष्णनगर सिमा नाकामा दौडिन थालेका छन 

कृष्णनगरको पिलर नं ६८,६९ मा अपराध , तस्करी चोरी निकासी बढेको ले गर्दा नियन्त्रण सम्बन्धमा निरिक्षण गरेका हुन । पिलरको रेख देख गर्दै थप सशस्त्र प्रहरी राखेर निगरानी बढाउछु भन्दै कृष्णनगर सिमा नाकामा थप सशस्त्र जवान थपेका छन l

सिमावर्ती नाकाबाट हुने अपराधी गतीबिधी र चोरी तस्करीको नियन्त्रणमा जोड दिदै सशस्त्र प्रहरी टोली सँगै सिमा नाका तिर दौडिन थालेका छन l

कृष्णनगरको दासगाजा क्षेत्रको निरिक्षण गर्दै सो क्षेत्रका नाकाहरुमा चेक जांचमा चुस्ती देखाउने ससस्त्र प्रहरी जवानहरुलाई निर्देशन समेत दिएका छन । साथै तस्करी चोरी निकासी नियन्त्रण गरि कृष्णनगर भंसारमा राजस्व बढाउन भंसार कार्यालयको सहयोग गर्ने तथा थप सशस्त्र प्रहरी राखेर गस्ती बढाउन समेत बताएका छन l

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP