Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

स्वास्थ्य स्वयमसेविकाहरुलाई दराज वितरण

माधव बेल्वासे
कलिपवस्तु ,१५ माघ
शिवराज नगरपालिका वडान १ वडा कार्यालयले वडा भित्र रहेकका स्वास्थ्य स्वयमसेविकाहरुलाई दराज वितरण गरेको छ । वडाको वार्षिक कार्यक्रम अन्तरर्गत १० जना स्वयमसेविकाहरुलाई दराज वितरण गरिएका वडा अध्यक्ष जगत वहादुर जिसीले बताउनुभयो । आम नागरिकहरु सग प्रत्यक्ष रहेर काम गर्ने स्वंयसेविकालाई आवश्यक सामाग्री राख्नको लागी दराज प्रयोग गर्न जिसीले आग्रह गर्नुभयो ।
वडा कार्यालयमा भएको एक कार्यक्रमका विच वितरण गर्दै गाउँ गाउँको वास्तविक अवस्था स्वयमसेविकाहरुलाई थाहा हुने भएकोले वडा समितिलाई जानकारी गराउनुपर्ने बताउनभयो । निशुल्क रुपमा सामाजिक क्षेत्रमा काम गर्ने स्वयमसेविकाहरु लाई वडाले प्रोत्साहन गर्न यस वर्ष विभिन्न कार्यक्रम अघि सारेको बताउनुभयो ।
शिवपुर स्वास्थ्य चौकीका प्रमुख लेखनाथ पौडेलले अन्य क्षेत्रको तुलनामा यस स्वास्थ्य चौकी सग आवद्ध स्वेयमसेविकाहरुले उल्लेखनीय काम गरेको भन्दे प्रशंसा गर्नुभयो । स्वास्थ्य सस्थालाई संचालनको लागी स्वेयमसेविकाको महत्वपुर्ण भुमीका हुने भएकोले आम नागरिकलाई सुचना प्रवाह समेत उनीहरुले गरिरहेको बताउनुभयो । शिवराज नगरपालिकाका स्वास्थ्य शाखा प्रमुख चुडामणि भट्टराईले सरकारले स्वेयसेविकाहरुको कामलाई मुल्याङकन गर्नुपर्ने बताउनुभयो

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP