Trending
अन्तर्राष्ट्रिय अन्न आपूर्ति नभए गाजाका महिला र बालबालिका भोकमरीबाट थप प्रताडित हुने राजनीति अवसरबाट महिला जनप्रतिनिधि समेत पछि परेको गुनासो राजनीति कोशी प्रदेश : सर्वसम्मतिले बजेट पारित राजनीति फेवाताल संरक्षणका लागि सर्वोच्चको फैसला कार्यान्वयन गर्न सहजीकरण समिति राजनीति अब ऋणको जमानत बस्नेलाई कालोसूचीमा राख्ने म्याद ९० दिन राजनीति जनताबाट स्थापित वर्तमान प्रणाली कमजोर छैन : अर्थमन्त्री अन्तर्राष्ट्रिय उत्तरपूर्वी चीनको कोइलाखानीमा दुर्घटना, ११ जनाको मृत्यु राजनीति सिंहदरबारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक जारी राजनीति प्रदेशका मन्त्रीहरूलाई प्रधानमन्त्रीको आश्वासन, प्रहरी समायोजन चाँडै अघि बढ्छ राजनीति देउवाले आज पार्टीका पदाधिकारी र पूर्वपदाधिकारीसँग छलफल गर्ने

संखुवासभामा जबर्जस्ती करणी गरेर फरार रहेका व्यक्ति तेह्रथुमबाट पक्राउ

संखुवासभा – संखुवासभामा एउटी १७ वर्षीय किशाेरीलाई जबर्जस्ती करणी गरेर फरार भएका व्यक्ति पक्राउ परेका छन् ।

गएको पुस २२ गते ती किशाेरीलाई जबर्जस्ती करणी गरेर भागेका मोरङ जिल्ला बेलबारी नगरपालिका-३ घर भएका २४ वर्षीय राजु भन्ने धनबहादुर परियारलाई प्रहरीले शनिबार पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय संखुवासभाका प्रहरी नायब उपरीक्षक मिमबहादुर लामाले बताउनुभयो ।

उहाँको अनुसार संखुवासभा जिल्ला अदालत चैनपुरबाट पक्राउ पुर्जी जारी भएर खोजतलास भइरहेका परियारलाई तेह्रथुम जिल्ला छथर गाँउपालिका-१, डङडङगे भन्ने ठाउँबाट इलाका प्रहरी कार्यालय वसन्तपुर, तेह्रथुमसँग आवश्यक समन्वय गरी पक्राउ गरिएको हाे ।

पक्राउ परेका परियारलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय संखुवासभामा ल्याएर थप अनुसन्धान भइरहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP