Trending
अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकाले साढे ५५ हजार अफगानीलाई स्थायी पुनर्वासको व्यवस्था गर्ने समाज दसौँ एसियन भैँसी सम्मेलन आजदेखि राजनीति सर्वोच्चको ‘फुल कोर्ट’ आज, १४ न्यायाधीशको बहिष्कार अन्तर्राष्ट्रिय लागुऔषध तस्कर उसागालाई अमेरिका पठाइने समाज आज दिउँसो वर्षाको सम्भावना‚ उच्च पहाडी र हिमाली भेगमा हिमपात समाज ‘नेपालमा प्रयोग भएका सबै खोप गर्भवतीले लगाउन मिल्छ’ समाज बर्दियाका बाढीपीडितले अझै पाएनन् राहत राजनीति सरकार-नेकपा ‘विप्लव’ समूहबीच वार्ता राजनीति एकीकृत समाजवादीमा गएका वडा अध्यक्ष चौधरी एमालेमै फर्किए flash विजयनगरमा प्रस्तावित विश्व विद्यालय स्थापना सम्बन्धि अन्तरक्रिया

कृष्णनगर नगरपालिका द्धारा विद्यालयलाई सामग्री प्रदान

कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिकाले नगरमा रहेको श्री राम गोरखा उच्च माध्यमिक विद्यालयलाई खेलकुद सामाग्री प्रदान गरेको छ ।
शिक्षा संगै विद्यालर्थीहरुलाई खेलप्रति आर्कषित गर्न सामाग्री वितरण गरिएको नगरपालिकाले जनाएको छ । खेल सामाग्री वितरण गर्दै नगरपालिका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत विजय कार्कीले विद्यार्थीहरुको सिकाई क्रियाकलापमा खेलकुदले निकै महत्वपूर्ण भूमिका रहने हुदाँ खेलकुदका सामाग्री प्रदान गरिएको बताउनु भयो । विद्यालयलाई नगरपालिकाले क्रिकेट स्ट्याण्ड १२ थान ,व्याट ४ थान,बल ५ पिस, व्याटमिन्टन ४ सेट, कक २ पिस, फुटबल ४ थान,स्पिकिङ्ग १० थान, सप्पर ४ थान, क्यारमबोर्ड ४ थान, भलिबल ६ पिस, जेभलिङ्ग ४ पिस वितरण गरिएको कार्कीले बताउनु भयो । साथै नगर भित्रका सरकारी स्कुलहरूलाई वितरण गर्न वाकी रहेकाे नगरपालिकाले जनाएकाे छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP