Trending
राजनीति प्रधानमन्त्रीको निरीक्षण औपचारिकतामा सीमित‚ बाढीपहिरोपीडितले अझै पाएनन् राहत राजनीति एमाले महाधिवेशन : नारायणी किनारमा उद्घाटन, सौराहामा बन्द सत्र अन्तर्राष्ट्रिय सुडानका प्रधानमन्त्री सेनाको नजरबन्दमा समाज द्वन्द्वपीडितको परिचयपत्रले सिंहदरबार प्रवेश गर्न पाइने flash वर्षाले धान बालीमा भएको क्षतिपूर्तिको माग गर्दै विजयनगरका कृषकले बुझाए ज्ञापन पत्र अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकाले साढे ५५ हजार अफगानीलाई स्थायी पुनर्वासको व्यवस्था गर्ने समाज दसौँ एसियन भैँसी सम्मेलन आजदेखि राजनीति सर्वोच्चको ‘फुल कोर्ट’ आज, १४ न्यायाधीशको बहिष्कार अन्तर्राष्ट्रिय लागुऔषध तस्कर उसागालाई अमेरिका पठाइने समाज आज दिउँसो वर्षाको सम्भावना‚ उच्च पहाडी र हिमाली भेगमा हिमपात

पत्रकार धोवी सम्मानित

कपिलवस्तुुका पत्रकार सनिउल्ला धोवी सम्मानित भएका छन् । विगत लामो समयदेखि वन वातावरण तथा बन्यजन्तु संरक्षण र वन अपराध न्यूनीकरणको विषयमा समाचार प्रकाशित गरेको भन्दै डिभिजन बन कार्यालय गौतमबुुद्धले सम्मान गरेको हो । बन कार्यालयका प्रमुख दुुर्गा कार्कीले न्युज सेन्टर नेपालका निर्देशक धोवीलाई नगद र प्रमाण पत्र सहित सम्मान गर्नुभएको हो ।
प्रत्येक वर्ष बन कार्यालयले प्रदान गर्ने पत्रकार पुरस्कृत गर्ने कार्यक्रम अन्तर्गत यस वर्ष पनि सम्मान गरिएको डिभिजन बन कार्यालय गौतमबुुद्धका प्रमुख कार्कीले बताउनुभयो । बन कार्यालयमा आयोजित उक्त कार्यक्रममा उत्कृृष्ट सामुुदायिक वनहरुलाई सम्मान गरिएको छ । डिभिजन बन क्षेत्र भित्र रहेका सामुदायिक बन अन्तर्गत शारदा सामुदायिक बन प्रथम,समयमाई सामुदायिक बन द्धितिय र संकरज्योती सामुदायिक बनलाई तृतिय स्थान रुपमा पुरस्कृत गरिएको हो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP