Trending
राजनीति गठबन्धन मन्त्रालय बाँडफाँडै गर्न नसक्ने भइसक्यो : विष्णु पौडेल राजनीति सरकारलाई सुझाव दिनु ‘भैंसीको अगाडि बाँसुरी बजाए’ जस्तै : केपी ओली समाज बालविवाह अन्त्यका लागि योजना बनाउँदै कर्णाली राजनीति प्रचण्डलाई प्रधानमन्त्रीबाट हट्नुपर्ने हो कि भन्ने डर छ : गगन थापा राजनीति मुख्‍यमन्त्री जम्कट्टेलले पाए विश्वासको मत, पक्षमा ६७ र विपक्षमा १७ मत राजनीति आरक्षण दिँदासम्म दलितमाथिको उत्पीडन समाप्त हुँदैन : वामदेव गौतम राजनीति कोशी प्रदेशको सरकार कुनै हालतमा टिकाउँछौँ : ओली राजनीति गण्डकीबाट बाहिरियो माओवादी, अल्पमतमा मुख्‍यमन्त्री अधिकारी समाज तथ्यांक भन्छ- २१ लाख ९० हजार नेपाली विदेशमा समाज धनगढीका पत्रकार धामीलाई धम्की दिने अवस्थी पक्राउ

विजयनगरमा दोस्रो अध्यक्षकपखुला फुटबल प्रतियोगिताहुने ।।

विजयनगर, माघ २३ प्रभातन्यौपाने,

विजयनगरमा दोस्रो अध्यक्षकपखुला फुटबल प्रतियोगिताहुने भएको छ । विजयनगर गाउँपालिको सहयोग र श्रीजनशीलयुवाक्लबको आयोजनामा खेल सञ्चालनहुनलागेको हो । प्रतियोगिताआउँदो फागुन १ गतेदेखि शंकरपुर खेल मैदानमा सुरु हुने आयोजकले जनाएको छ । युवाजोशलाई खेलमाउपयोग गरी सामाजिकविकृतीतथालागु पदार्थ दुर्वव्यवसनी नियन्त्रण गरौभन्ने उद्देश्यका साथ सुरु हुनगईरहेको दोस्रो अध्यक्षकपखुला फुटबल प्रतियोगिता २०७६ माप्रथमहुने टिमले रु. ५५ हजार, दोस्रोले रु. ३५ हजार र तेस्रो हुनेले रु.२० हजारसँगै ट्रफी, मेडल, कप र प्रमाणपत्र पनिप्रदानगरिने खेल संयोजकदिपकपुनले जानकारी दिनुभयो । संयोजकपुनकाअनुसार प्रत्येक खेलको म्यानअफ द म्याच घोषित गरिने र सर्वाधिकगोलकर्ता तथाउत्कृष्ट गोल रक्षकलाई ३ देखि ५ हजार सम्मको पुरस्कारको व्यवस्थागरिएको छ । त्यस्तै म्यानअफ द सिरिजका खेलाडीलाई साईकलप्रदानगरिने आयोजकले जनाएको छ । खेलफिफाको नियमअनुसार खेलाइनेछ । शारु इलेक्ट्रोनिक्स एण्ड स्टेसनरी पसल सह आयोजक रहेको दोस्रो अध्यक्षकपखुला फुटबल प्रतियोगिता सफलबनाउनआयोजकले सम्पुर्णमा सहयोगकालागि अनुरोध समेत गरेको छ । विजयनगर गाउँपालिकाको वडा नम्बर ४ शंकरपुरमागतवर्षदेखीनिर्माण शुरु गरिएको गाउँपालिका स्तरिय खेल मैदानमा हरेक दिन खेल हुने गर्छ । शंकरपुर खेल मैदान फुटबल, भलिबल र क्रिकेट खेल खेल्न मिल्नेगरी निर्माण शुरु गरिएको गाउँपालीकाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP