Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

विजयनगरमा दोस्रो अध्यक्षकपखुला फुटबल प्रतियोगिताहुने ।।

विजयनगर, माघ २३ प्रभातन्यौपाने,

विजयनगरमा दोस्रो अध्यक्षकपखुला फुटबल प्रतियोगिताहुने भएको छ । विजयनगर गाउँपालिको सहयोग र श्रीजनशीलयुवाक्लबको आयोजनामा खेल सञ्चालनहुनलागेको हो । प्रतियोगिताआउँदो फागुन १ गतेदेखि शंकरपुर खेल मैदानमा सुरु हुने आयोजकले जनाएको छ । युवाजोशलाई खेलमाउपयोग गरी सामाजिकविकृतीतथालागु पदार्थ दुर्वव्यवसनी नियन्त्रण गरौभन्ने उद्देश्यका साथ सुरु हुनगईरहेको दोस्रो अध्यक्षकपखुला फुटबल प्रतियोगिता २०७६ माप्रथमहुने टिमले रु. ५५ हजार, दोस्रोले रु. ३५ हजार र तेस्रो हुनेले रु.२० हजारसँगै ट्रफी, मेडल, कप र प्रमाणपत्र पनिप्रदानगरिने खेल संयोजकदिपकपुनले जानकारी दिनुभयो । संयोजकपुनकाअनुसार प्रत्येक खेलको म्यानअफ द म्याच घोषित गरिने र सर्वाधिकगोलकर्ता तथाउत्कृष्ट गोल रक्षकलाई ३ देखि ५ हजार सम्मको पुरस्कारको व्यवस्थागरिएको छ । त्यस्तै म्यानअफ द सिरिजका खेलाडीलाई साईकलप्रदानगरिने आयोजकले जनाएको छ । खेलफिफाको नियमअनुसार खेलाइनेछ । शारु इलेक्ट्रोनिक्स एण्ड स्टेसनरी पसल सह आयोजक रहेको दोस्रो अध्यक्षकपखुला फुटबल प्रतियोगिता सफलबनाउनआयोजकले सम्पुर्णमा सहयोगकालागि अनुरोध समेत गरेको छ । विजयनगर गाउँपालिकाको वडा नम्बर ४ शंकरपुरमागतवर्षदेखीनिर्माण शुरु गरिएको गाउँपालिका स्तरिय खेल मैदानमा हरेक दिन खेल हुने गर्छ । शंकरपुर खेल मैदान फुटबल, भलिबल र क्रिकेट खेल खेल्न मिल्नेगरी निर्माण शुरु गरिएको गाउँपालीकाले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP