Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

युवालाई निःशुल्क सीप दिंदै ओम टेक्निकल

कपिलवस्तु, २५ माघ ।
जिल्लाको चन्द्रौटामा हालै संचालनमा आएको ओम टेक्निकल एण्ड एजुकेशनल एकेडेमी प्रा.लि.ले पहिलो पटक युवा लक्षित सुनौलो अवसर ल्याएको छ ।
सीपविना बिदेशिएका युवाहरुले भोग्नुपरेको समस्यालाई मध्यनजर गर्दै ओम टेक्निकलले युवा लक्षित विभिन्न सीपमूलक कार्यक्रम संचालनमा ल्याएको हो । एकेडेमी प्रा.लि.ले अहिले ६० जना बेरोजगार युवाहरुलाई निःशुल्क सीपमूलक तालिम दिइरहेको एकेडेमीका संचालक श्रीजन पोखरेलले जानकारी दिए ।
सीप नभएर दुःख भोग्दै आएका युवाहरुका लागि तीन महिने निःशुल्क हाउस वायरिङ र मोटरसाइकल मेकानिकल तालिम संचालनमा ल्याएको पोखरेलले बताए । “सीपपछि युवाहरु स्वरोजगार हुनेछन् र विदेशमा जाँदा पनि सीपअनुसारको काम पाउने विश्वास छ” –संचालक पोखरेलले भने । “सीटीईभीटीबाट मान्यता प्राप्त भएकाले यहाँबाट सीप सिकेका युवाले दुःख भोग्नु पर्दैन ।”
आगामी दिनमा ओम टेक्निकल एण्ड एजुकेशनल एकेडेमी प्रा.लि. युवाहरुका लागि विभिन्न सीपमूलक एवं रोजगारका कार्यक्रम ल्याउने पोखरेलले जनाएका छन् । बिल्डिङ्ग इलेक्ट्रिकल, इन्डस्ट्रियल इलेक्ट्रिकल, प्लम्बिङ, कम्प्यूटर, कुक, फ्रिजेसी लगायतका तालिम संचालनको तयारीमा रहेको उनले बताएका छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP