Trending
राजनीति प्रधानमन्त्रीको निरीक्षण औपचारिकतामा सीमित‚ बाढीपहिरोपीडितले अझै पाएनन् राहत राजनीति एमाले महाधिवेशन : नारायणी किनारमा उद्घाटन, सौराहामा बन्द सत्र अन्तर्राष्ट्रिय सुडानका प्रधानमन्त्री सेनाको नजरबन्दमा समाज द्वन्द्वपीडितको परिचयपत्रले सिंहदरबार प्रवेश गर्न पाइने flash वर्षाले धान बालीमा भएको क्षतिपूर्तिको माग गर्दै विजयनगरका कृषकले बुझाए ज्ञापन पत्र अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकाले साढे ५५ हजार अफगानीलाई स्थायी पुनर्वासको व्यवस्था गर्ने समाज दसौँ एसियन भैँसी सम्मेलन आजदेखि राजनीति सर्वोच्चको ‘फुल कोर्ट’ आज, १४ न्यायाधीशको बहिष्कार अन्तर्राष्ट्रिय लागुऔषध तस्कर उसागालाई अमेरिका पठाइने समाज आज दिउँसो वर्षाको सम्भावना‚ उच्च पहाडी र हिमाली भेगमा हिमपात

स्थानिय तह सँग राहत माग्दै निजि विद्यालय


कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिकामा रहेका निजि विद्यालयले राहतको अपेक्षा सहित विभिन्न माग गर्दै गरेका छन् । कोरोना संक्रमणका कारण विद्यालय बन्द हुदा घरभाडा समेत तिर्न नसक्ने अवस्था भएकोले स्थानिय तहले राहत प्रदान गर्नुपर्ने माग राखेका छन् ।
प्याब्सन,एन प्याब्सन र प्राइभेट स्कुल कमिटिले समुक्त रुपमा हस्ताक्षर गरी चार बुदे माग गरेका छन । लकडाउन खुकुलो भएको अवस्थामा विद्यालय संचालन गर्न अनुमति दिनुपर्ने,अनुमति नलिएका विद्यालयहरुले भर्ना गरेमा कारवार्ही गर्नुपर्ने,दुई वर्ष देखि थप अनुमती नपाएका विद्यालयलाई कक्षा थपको अनुमति दिनुपर्ने माग राखिएको छ । बिजय कुमार गुप्ता,परमात्म प्रसाद चौधरी ,अशोक कुमार गुप्ता लगाएतको हस्ताक्षमा रहेको उक्त माग पत्र प्रमुख प्रसाशकिय अधिकृत विजय कार्कि मर्फत नगरप्रमुख रजत प्रताप शाहलाई दिइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP