Trending
राजनीति प्रधानमन्त्रीको निरीक्षण औपचारिकतामा सीमित‚ बाढीपहिरोपीडितले अझै पाएनन् राहत राजनीति एमाले महाधिवेशन : नारायणी किनारमा उद्घाटन, सौराहामा बन्द सत्र अन्तर्राष्ट्रिय सुडानका प्रधानमन्त्री सेनाको नजरबन्दमा समाज द्वन्द्वपीडितको परिचयपत्रले सिंहदरबार प्रवेश गर्न पाइने flash वर्षाले धान बालीमा भएको क्षतिपूर्तिको माग गर्दै विजयनगरका कृषकले बुझाए ज्ञापन पत्र अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकाले साढे ५५ हजार अफगानीलाई स्थायी पुनर्वासको व्यवस्था गर्ने समाज दसौँ एसियन भैँसी सम्मेलन आजदेखि राजनीति सर्वोच्चको ‘फुल कोर्ट’ आज, १४ न्यायाधीशको बहिष्कार अन्तर्राष्ट्रिय लागुऔषध तस्कर उसागालाई अमेरिका पठाइने समाज आज दिउँसो वर्षाको सम्भावना‚ उच्च पहाडी र हिमाली भेगमा हिमपात

अनेरास्ववियू (क्रान्तिकारी )कपिलवस्तुको बैठक सम्पन्न ।

कपिलवस्तु

नेकपा माओवादी केन्द्र निकट अनेरास्ववियू क्रान्तिकारी कपिलवस्तु विस्तारित बैठक सम्पन्न भएको छ । शनिबार पार्टी कार्यालय तौलिहवमा सम्पन्न बैठकले विभिन्न निर्णय सहित पछिल्लो जिल्लाको अवस्थाको बारेमा छलफल भएको छ । बैठकले कार्यबिभाजन समेत गरेको छ ।जसमा
हरिसचन्द्र खनालको सँयोकत्वमा तीन सदस्य संगठन बिस्तार अभियान ,पुष्कर भुसालको सँयाेजक्त्वमा चार सदस्य आर्थिक समिति र भगवती न्यौपानेको सँयोजक्त्व मा दुई सदस्य प्रचार समिती गठन गरिएको छ ।
आज बसेको बैठकले जिल्ला सम्मेलनको तयारी तिब्र गर्नुको साथै जिल्लामा सङ्ठनलाई मजबुद बनाउन सबै , स्थानिय तह कमिटि गठन लगाएतका काम गरिने सचिवालय सदस्य आभास पौडेलले बताउनुभयो ।
बैठक हरिसचन्द्र खनालको अध्यक्षता,मोहन शर्माको प्रमुख आतिथ्यता,केशव विस्वकर्मा,शिशिर लामिछाने,भागिरथ न्यौपाने लगायत सचिवालय र जिल्ला सदस्यहरु को सहभागिता रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP