Trending
समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने flash सिकेका कुरालाई व्यवहारमा लागु गरे मात्र समाज रुपान्तरणमा टेवा पुग्छः मेयर अधिकारी समाज जयनगर–कुर्था रेलमार्ग नेपाललाई हस्तान्तरण समाज बाढी र डुबानको दीर्घकालीन समाधान हुन्छ : प्रधानमन्त्री देउवा

कृष्णनगर नगरपालिका ८ मा पुरी,९ मा पत्थरकट्ट सर्वसम्मत चयन

कपिलवस्तु

नेपाली काग्रेसको १४औं अधिवेशनबाट कृष्णनगर नगरपालिका ८ मा दयाशंकर पुरी र ९ मा पुजारी पत्थरकट्ट अध्यक्ष पदमा निर्वाचित भएका छन । जिल्लाको ठुला बढा नेताहरूको चासोको विषय रहेको बहादुरगंजमा महाधिवेशन प्रतिनिधि रहेका दिपक शुक्ला र सन्तोष मिश्राको अथक प्रयासमा कृष्णनगर नगरपालिका ८ र ९ मा सर्वसम्मत ईकाई समिति चयन गरिएको छ । कृष्णनगर ८ मा दयाशंकर पुरीको नेतृत्वमा २७ सदस्यीय ईकाई समिति गठन गरिएको छ । जसमा उपसभापति २, सचिव २,सहसचिव २ , सदस्य १२ तथा मनोनित सदस्य ८ रहेका छन । त्यसतै भेलाले १५ जनालाई क्षेत्रीय प्रतिनिधि र ३ जनालाई नगर कार्यसमितिको लागि छनौट पनि गरेको हो । यस्तै कृष्णनगर ९ मा पनि सहमतिमै ईकाई समिति चैन गरिएका हो । दुई वटै वडामा सहमति कृष्णनगर नगरपालिका ८,९ का स्थानिय नेता दिपक शुक्ला,सन्तोष मिश्रा,शौकत अलि,चन्द्रप्रकाश चौधरी,राम लौटन यादव,बब्लु उपध्या लगायत नेताहरूको सहमतिमा सर्वसम्मत ईकाई समिति चयन गर्न सफल भएको युवा नेता मिश्राले जानकारी गराएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP